Monaco 2. Başkanı Petrov'dan Falcao transferi için net açıklamalar

Monaco 2. Başkanı Petrov'dan Falcao transferi için net açıklamalar! Fatih Terim, Konyaspor maçından sonra Falcao transferi ile ilgili açıklama yaptı. Monaco 2. Başkanı Petrov '' Falcao'yu istiyorlarsa 5 milyon Euro verecekler.'' dedi.

Monaco 2. Başkanı Petrov'dan Falcao transferi için net açıklamalar

Galatasaraya transfer olacak haberleri ile gündeme gelen Falcao’nun transferi ile ilgili açıklama Konyaspor maçı sonrası Fatih Terim’den geldi. Fatih Terim açıklamalarında şunlar söyledi:

''Falcao gibi büyük bir golcüyü hangi hoca istemez? Herkesin istediği transfer. Başkanımız, yöneticilerimiz, profesyonel arkadaşlarımız almak için elinden geleni yapıyor.''

FALCAO TRANSFERİ GECİKTİ

Falcao transferinin gecikme nedeni 2.başkan Abdurrahim Albayrak’ın Falcao ile fotoğraf çektirmesi oldu. Bu konu ile ilgili Monaco 2. Başkanı Oleg Petrov şunları söyledi:

"Galatasaray adına Fransa'ya kadar geliyorlarsa önce oyuncu ile değil kulüple görüşeceklerdi. Bu işte yeni olabilirim ama bu saygısızlığı kabul edemem. Bedavaya göndermeyeceğiz. Falcao'yu çok istiyorlarsa 5 milyon Euro verecekler. Aksi halde Falcao hiçbir yere gitmez, Monaco'da sözleşmesini tamamlar ve sezon sonunda serbest kalıp istediği yere gider.''

Galatasaray, Falcao için bonservis ödemek istemiyor ve transferin kapanması için oyunculardan birini satması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2019, 02:20

YORUM EKLE