MTM'nin Araştırmasına Göre Basında Burak En Çok Konuşulan İsim!

Medya Takip Merkezi’nin yapmış olduğu araştırma sonrasında geçen hafta yazılı basında en çok konuşulan futbolcunun Burak Yılmaz olduğu sonucuna varıldı. Burak Yılmaz Zirvede! Birçok futbolcunun yer aldığı yazılı basın haberlerinde en çok Burak Yılmaz yer aldı…

MTM'nin Araştırmasına Göre Basında Burak En Çok Konuşulan İsim!

Burak Yılmaz Zirvede!

Medya Takip Merkezi’nin yapmış olduğu medya araştırması 6 Mayıs ile 12 Mayıs 2019 tarihleri arasında en çok hakkında söz edilen futbolcular kapsamındaydı.

Süper Lig içinde Galatasaray- Beşiktaş derbisinin ardından Burak Yılmaz, yazılı basında en çok konuşulan futbolcu olarak belirlendi. Usta futbolcu için yazılı basında toplamda 231 adet haber yazıldı.

Galatasaray’ın en yüksek bonservis bedelli futbolcularından biri olan Mbaye Diagne ise 208 yazılı haber ile birlikte en çok konuşulanlar listesinde ikinci sıraya oturdu. En çok konuşulan futbolcular sıralamasında 3. Sırada ise Fenerbahçe’nin en önemli oyuncularından biri olan Mathieu Valbuena yer aldı. Valbuena hakkında 173 yazılı haber oluşturuldu.

Listenin kalanında ise yine Galatasaraylı Emre Akbaba 153 haber ile, Fenerbahçeli Roberto Soldado’da 149 haber ile yerlerini kaptılar…

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2019, 16:50

YORUM EKLE