Muriç, Çaykur Rizespor’da kalacak mı? Yeni açıklama geldi!

Vedat Muriç ile ilgili yeni açıklama geldi! Muriç, Çaykur Rizespor’da kalacak mı? Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal, Vedat Muriç’in son kararını açıkladı.

Muriç, Çaykur Rizespor’da kalacak mı? Yeni açıklama geldi!

Transfer sezonu başladığından beri hemen her gün hakkında açıklama yapılan Vedat Muriç’in ile ilgili Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal’dan açıklama geldi. Fenerbahçe ve Galatasaray Vedat Muriç transferinde karşı karşıya gelmişti.

Hasan Kartal yaptığı açıklamalarda, Fenerbahçe ve Galatasaray’ın kadrosuna katmak istediği Vedat Muriç’in takımda kalma kararı aldığını belirtti.

Muriç’in Çaykur Rizespor’da kalmaya karar verdiğini aktaran Başkan Hasan Kartal, “Oyuncumuz şu an için oluşan şartlarda bizimle birlikte devam edecektir. Vedat Muriç takımımızın yeni sezon hazırlık kampına katılarak takımdaki yerini alacaktır. Vedat Muriç transferi askıya alınmıştır. Gelecek günlerin neyi göstereceğini şimdiden kestirmek güç olsa da bu gelişme her iki taraf için de hayırlı olmuştur.” dedi.

Vedat Muriç gibi bir oyuncuyu hemen her takımın isteyebileceğini söyleyen Kartal, Muriç’in geçen sezon gol krallığında ikinci olduğunu ve takıma önemli katkı sağladığını hatırlattı. Başkan Hasan Kartal açıklamalarına şu şekilde devam etti: “Bu tür oyuncuların alıcısının olması çok normal. Yurt içi ve yurt dışından önemli teklifler geldi. Transfer sürecinde kendisinin dışında farklı gelişmeler de yaşandı. Biz kendisi ile konuştuk. Kulübü ile hiçbir problemi yok. Kimse Vedat’ı problemli bir oyuncu gibi de göstermeye çalışmasın.”

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2019, 02:10

YORUM EKLE

Popüler Haberler