O Temsilcilerin Odağında Cimbom Var

Ara transfer dönemi için strateji planı oluşturan Galatasaray, spor temsilcileri tarafından iyi bir pazar olarak görülmekte. Son günlerde pek çok oyuncunun ismi sarı kırmızılı ekiple anılıyor.

O Temsilcilerin Odağında Cimbom Var

Galatasaray, forvet başta olmak üzere oyuncu eksikliklerini gidermek için ara transfer sezonunu bekliyor. Bir golcü ismin kesin olarak takıma katılacağı düşünülmekteyken, sarı kırmızılıların şuanda Liverpool golcüsü Origi ile ilgilendiği ortaya çıkmıştı. Şimdilerde ise Lokomotiv Moskova’da forma giyen Manuel Fenandes’in sarı kırmızılı ekiple anlaşmaya vardığı iddia ediliyor.

32 yaşındaki Portekizli futbolcunun menajerinin Galatasaray’a teklif götürdüğü öğrenildi. 2019 Haziran ayında sözleşmesi tamamlanacak olan Fenandes’in cimboma gelebileceği iddia ediliyor. Belhanda’nın müsabakalarda yeterli performansı gösterememesi sebebiyle Fenandes transferine sıcak bakıldığı söylentileri dolaşmakta.

Taleplerimiz Kabul Edilmezse Reddedeceğiz

Manuel Fenandes’in menajeri Barbarosa geçtiğimiz günlerde basın açıklaması yapmıştı. Devre arasına kadar taleplerinin yerine getirilmesini isteyen Barbarosa, aksi takdirde teklifin kabul edilmeyeceğini duyurmuştu. Galatasaray’ın teklife olumlu ya da olumsuz bir geri dönüş yapmadı ve şuanda 3 oyuncuyu satışa çıkardı.

Sarı kırmızılılarda Maicon, Feghouli ve Belhanda gibi isimlerin satılması halinde ara transferde iyi bir netice alabileceği yorumu yapılıyor. UEFA Finansal Fair Play sıkıntısı ile karşı karşıya kalan cimbom, şuan için transfer çalışmalarını sürdürüyor.

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2019, 10:24

YORUM EKLE

Popüler Haberler