Olympiakos Teknik Direktöründen Beşiktaş Açıklaması

Bugün yapılan kura çekimleri sonrasında Osmanlıspor’u yenerek turu geçmeyi başaran Olympiakos ekibiyle Beşiktaş eşleşti. Eşleşme sonrasında ise Olympiakos Teknik Direktörü Beşiktaş hakkında açıklamalarda bulundu;

Olympiakos Teknik Direktöründen Beşiktaş Açıklaması

Bugün Beşiktaş ile Olympiakos ekibinin eşleşmesinin ardından rakibi hakkında açıklamalarda bulunan Olympiakos Teknik Direktörü, Beşiktaş hakkında övgü dolu sözlerle hitap etti. Takımın turdaki favori takımlardan olan Beşiktaş ekibi ile oynanacak olan mücadelenin çok zorlu olacağını belirtti.


Beşiktaş takımının kadrosunun çok kaliteli olduğunu ve bununla birlikte oyuncuların çok hızlı bir oyun stili sergilediğini belirten Olympiakos Teknik Direktörü, bu turda Beşiktaş’ın favori takım olduğunu belirtti. Geçtiğimiz sezon siyah beyazlı ekibin şampiyon olduğuna dikkat çeken tecrübeli isim, bu turda oynanacak karşılaşmaların öncekilere göre çok daha zorlu olacağına değindi. Siyah beyazlı ekibin favori olarak görülmesine rağmen takımının hiçbir şeyi düşünmeden sadece hazırlık yaparak karşılaşmaya etkili bir şekilde çıkma hazırlığı yapmakta olduğunu belirtti.

Beşiktaş’ın Zayıf Yönlerini Bulmaya Çalışacağız

Tur da favori olarak görülen Beşiktaş ekibinin zayıf yönlerini bulabilmek için uğraş verileceğini ve daha önce oynanan hazırlık maçından takımın tanındığını belirten Olympiakos Teknik Direktörü, hazırlık maçından bu yana çok büyük değişikliklerin söz konusu olduğu ve bununla birlikte rakibin sergilediği oyun stiline göre hazırlıkların sürdürüleceği bilgisi aktarıldı.

Yapmamız Gerekeni Yapacağız

Kadrosuyla ve oyun stiliyle favori takımlar arasında görülen ve bununla birlikte geçtiğimiz sezon da şampiyonluk alarak çok büyük bir başarıya imza atan Beşiktaş ekibine karşı Olympiakos ekibi ligde olduğu gibi Avrupa Ligi’nde de gereken önemin verileceği ve gereken mücadelenin gösterileceği bilgisi aktarıldı.

Osmanlıspor Geçtiğimiz Gün Avrupa Ligi Hayallerine Veda Etmişti

Geçtiğimiz gün Ankara’da kendi evinde Olympiakos’u konuk eden Osmanlıspor ekibi 3-0’lık büyük bir yenilgi alarak Avrupa Ligi hayallerine veda etmişti. Avrupa Ligi’nde çok büyük başarılara imza atan ve özellikle de Villareal galibiyetiyle gündeme bomba gibi oturan Osmanlıspor ekibi, Olympiakos’un evinde 0-0 berabere kaldıktan sonra kendi evinde favori olarak görülmekteydi. Ancak alınan yenilginin üzerine yine de ayakta alkışlanan Osmanlıspor ekibi her şeye rağmen tunuvadaki mücadelesinden dolayı tebrikler aldı.
Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2017, 14:25

YORUM EKLE