Quaresma'ya MLS'den talip var!

Quaresma'ya MLS den talip var. Amerikan Futbol Ligi önemli takımlarından biri, 35 yaşındaki uzman sağ kanat oyuncusu olan Ricardo Quaresma'yı bünyesine katmak için görüşmelere başladığını bildirdi. Birçok ünlü futbolcuya forma sahipliği yapan takımın Q7 lakaplı siyah beyazlı futbolcu için görüşmeleri sürüyor. Transfer işlemleri sürecinde Fikret Orman ve Beşiktaş yönetiminin de kolaylık sağlayacağı belirtildi. Bu kolaylıklarla transfer sürecinin Avusturya kampından önce bitmesi bekleniyor.

Quaresma'ya MLS'den talip var!

2017 yılında 3 yıllık sözleşme imzalayarak siyah beyazlı ekipte kalacağını resmileştiren Portekizli oyuncunun sözleşmesi 2020 de bitiyor. Bu sezonda 34 maçta 4 gol 14 asisti bulunan ve henüz 1 yıllık sözleşmesi daha olan sağ kanat oyuncusuna başka kulüpler tarafından da transfer teklifleri olduğu bildirildi.

Los Angeles Galaxy takımının Ricardo Quaresma için görüşmelere başladığı bildirildi. Los Angeles Galaxy takımı Amerikan Futbol Ligi olan MLS ekiplerinden önemli futbolcuların da formasını üstünde taşıdığı bir takım.  Dünyaca ünlü futbolcu Zlatan İbrahimovic’i de 2018 sezonunda LA Galaxy de 9 numaralı formayla görmüştük. Alınan son haberlere göre Ricardo Quaresma ile yapılan görüşmelerin iki taraf için de güzel geçtiği bildirildi.

Yeni Sezonda Quaresma Yok

Abdullah Avcı’dan alınan son bilgilere göre yeni sezonda kadro farklı olacak. Uzman teknik adam Quaresmayı yeni sezonda kadroda düşünmediğini bildirdi. Hatta Beşiktaş yönetimi tarafından tecrübeli sağ kanatın transferi için iki tarafa da kolaylık sağlanacağı belirtildi. 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2019, 21:07

YORUM EKLE

Popüler Haberler