Real Madrid, O İsim İçin Büyük Oynadı, Şimdi Kadroda!

Avrupa'nın en büyük takımlarından birisi olan Real Madrid, karosuna kattığı yeni isimle gündemde. Güçlü takım Alvaro Odriozola için 40 milyon Euro ödedi!

Real Madrid, O İsim İçin Büyük Oynadı, Şimdi Kadroda!

Avrupa futbol gündemi, Real Madrid'in son atağıyla çalkalandı. İspanyol takımın yeni sezonda kozlarını arttırmak için gerçekleştirdiği çalışmalara bir yeni isim daha ekledi. Uzun süredir mercek altında tuttuğu genç oyuncu Alvaro Odriozola için operasyon başlatan takım sonunda hedefine ulaştı ve 22 yaşındaki genç futbolcuyu renklerine kattı. Real Sociedad'dan transfer edilen sağ bek oyuncusu için üstlenilen mali yük takım yöneticileri tarafından gizli tutulurken, takımın oyuncu için ne kadar ödediği ise basında yer aldı.

40 MİLYON EURO ÖDENDİ

Real Sociedad'da oldukça başarılı bir profil çizen ve Avrupa'da ismini kısa sürede duyuran Alvaro Odriozola için Real Madrid'in 40 milyon Euro bedel ödediği ifade edildi. Real Madrid'in intenet sitesi üzerindn gerçekleştirdiği basın açıklamasına göre futbolcu ile 6 yıllık uzun soluklu bir anlaşmanın gerçekleştirildi. Odriozola'yı takımında isteyen Real Madrid büyük bir adım atıyor olmasının yanında başarılı bir genç oyuncuyu yetiştirecek olmanın da heyecanını yaşıyor. Odriozola, bu yıl Real Sociedad forması ile çıktığı 40 maçta 4 asist yaparak adından söz ettirmişti.

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2018, 17:55

YORUM EKLE