Reyes ve Frey Resmi Olarak Sarı Kanarya'da

Fenerbahçe'nin bir süredir peşinde olduğu iki önemli futbolcunun imza töreni resmi olarak gerçekleştirildi. Ülker Stadı'nda gerçekleştirilen törene Ali Koç ve Damien Comolli de katıldı.

Reyes ve Frey Resmi Olarak Sarı Kanarya'da

Yeni sezona istediği başlangıcı yapamayan Fenerbahçe, transfer sezonunun sona ermesine sayılı günler kala ekibi toplamaya devam ediyor. Transferlerini tamamlamak üzere masa başına geçen Fenerbahçe yönetimi iki önemli ismi daha takımın renklerine kattı. Diego Reyes ve Michael Frey'i imza töreni ile resmi olarak ekibe dahil eden Fenerbahçe'nin gerçekleştirdiği törene Ali Koç da katıldı.

COMOLLI MOTİVASYON KONUŞMASINI YAPTI

Ülker Stadyumu'nda gerçekleştirilen törende yer alan Fenerbahçe'nin Sportif Direktörü Damien Comolli, alınan her iki oyuncu için de en başından beri çok istekli olduklarını ifade ederken, oyuncuları kalıcı transferler olarak değerlendirdi. Genç oyuncuların Fenerbahçe'de iyi bir şekilde değelendirileceklerine işaret eden söylemlerde bulunan Comolli, Reyes ve Frey'in takıma katılmalarından çok mutlu olduklarını söyledi.

REYES, COCU'NUN PEŞİNDE

Diego Reyes'de törende Fenerbahçe'nin renklerine katılmaktan onore olduğunu ifade ederken, takımın teknik adamı Phillip Cocu'nun daha önce de transfer etmek istediğini söyledi. Dünya kupasından önce PSV için transferini isteyen Cocu'yu saygıyla anan oyuncu kendisi için doğru yerin Fenerbahçe olduğunu bildiğini de beyan etti ve bu sene şampiyonluk için mücadele edeceğini öne sürdü.

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2018, 17:12

YORUM EKLE