Ribery Süper Lig'e dönecek İşte yeni iddaa

Bordo-Mavi takım gelecek sezon için yeni arayışları içine girdi. Ribery süper Lig'e dönecek mi? müşhiş iddayı araştırdık...

Ribery Süper Lig'e dönecek İşte yeni iddaa
Daha önceki sezonda Galatasaray formasını taşıyan  Bayen Münih'in Fransız yıldız Franck Ribery için bazı görüşmeler yapılamaya başlandı. 

 Bıomba transferin olacağı yönünde haberler şu sıralar futbol camiasının gündeminde devam ediyor. Tarbzonspor transferinde yeni sezon için efsane bir isim yani eski Galatasaraylı efsane futbolcu Frank Ribery'nin adı geçiyor.

TRABZONSPOR TALİP

Süper lig'de 2017 yılı içeriisnde namağlup sürdüren Trabzonspor boş durmuyor gelecek sezon için çalışmalarını son hızda devam ediyor.  Yeni sezonda Ersun Yanal ile olacak olan takıma birde bomba transferin sunulduğu kulaklara geldi. Galatasaray'da görevini en iyi şekilde tamamlayan Frank Ribery ismi heyecanlandıran transferi ile gündemde. 
 
Sonuç olarak , Frank Ribery yeni sezonda Trabzonspor formasını giyecek. Ribery lige geri dönüş sağlıyor. Trabzonspor dünyanın en iyilerini bünyesine katmak için büyük uğraşlar veriyor. Yeni sezona Trabzonspor  bomba gibi geliyor. 
Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2017, 17:00

YORUM EKLE