Şampiyonlar Ligi'nde Ajax'a Ağır Yenilgi Sonrası Real Madrid'de Ortalık Karıştı! Perez ile Ramos Tartışması Büyüdü!

Şampiyonlar Ligi'nde evinde ağırladığı Ajax'a karşı şok bir yenilgi alan Real Madrid'de ortalık karıştı. Maç sonrası soyunma odasına inen Başkan Perez ile Kaptan Sergio Ramos arasında tartışma büyüdü.

Şampiyonlar Ligi'nde Ajax'a Ağır Yenilgi Sonrası Real Madrid'de Ortalık Karıştı! Perez ile Ramos Tartışması Büyüdü!

Şampiyonlar ligi eleme turunda Santiago Banebeu’da Hollanda ekibi Ajax’a 4-1 lik şok mağlubiyet sonrasında son 3 sezonun şampiyonu Real Madrid’e çöken kara bulutlar dağılmak bilmiyor.

Şampiyonlar ligini pek çok kez kazanan Eflatun Beyazlı ekipte şok yenilgi sonrası erken veda sonrası soyunma odası birbirine girdi.

sergio ramos ile ilgili görsel sonucu

Şampiyonlar Ligi’ne veda eden Real Madrid, Cristiano Ronaldo ile yoolarını ayıran ve La Liga’da geçirdiği kötü günler sonrasında kaptan Sergio Ramos ve başkan Fiorentino Perez arasında sinirler gerildi. İkili arasında kavgaya varan hararetli tartışmalar yaşandı.

Madrid ekibine yakınlığı ile ünlenen AS ve Marca gazeteleri, Ajax hezimeti sonrasında Sergio Ramos ve başkan Fiorentino Perez arasında kavga çıktığını iddia ederken başkan Perez maç sonunda soyunma odasının yolunu tutup futbolculara ağır sözler söylediğini bunun üzerine Ramos ‘Bunun tek suçlusu biz değiliz! Yazın forvet alacağız diye söz verdin ama tutmadın’ diyerek sesini yükseltti. Bunun üzerine Perez Ramos’u takımdan atmakla tehdit ederken, Ramos’da kalan parasını alacağı takdirde takımdan ayrılabileceğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2019, 00:17

YORUM EKLE