Sarı Kanarya Yeni İsmini İstanbul'a Getirdi

Yeni sezon için son transferlerini tamamlamak için hummalı bir çalışma içerisine giren Fenerbahçe, Yassani Benzia'yı İstanbul'da karşıladı. Oyuncuya ilgi büyüktü.

Sarı Kanarya Yeni İsmini İstanbul'a Getirdi

Geçtiğimiz sezonu istediği gibi tamamlayamayan ve yeni sezonda da umduğu başlangıcı yapamayan Fenerbahçe, yeni transferlerini Süper Lig'e yetiştirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz gün Frey ve Reyes ile masaya oturarak Ülker Stadın'da imza törenini gerçekleştiren Fenerbahçe, şimdi de Lille'den transfer ettiği Cezayirli oyuncu Yassani Benzia'yı İstanbul'a getirdi. Cezayirli başarılı oyuncuyu kadroya dahil ederek sezonun gidişatını değiştirmek isteyen Sarı Kanarya, oyuncuyu havalimanında karşılarken, oyuncuya taraftarlardan da büyük ilgi yağdı.

COMOLLİ KARŞILADI

Fenerbahçe'nin Sportif Direktörü Damien Comolli, bizzat kendisi Yassani Benzia'yı karşılamak üzere havalimanına gitti. 23 yaşındaki genç sporcuyu karşılayan Comolli ile görüşen oyuncu daha sonra kalacağı otele geçti. Türkiye saatiyle 19:40'ta havalimanına giriş yapan oyuncuyu Fenerbahçeli taraftarlar da yalnız bırakmadı ve gelişini sevinçle karşıladı. Oyuncunun bu sene Fenerbahçe'de büyük başarılara imza atacağı öngörülüyor.

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2018, 23:27

YORUM EKLE