Selçuk İnan, Galibiyetin Ardından Bütün Taraftarlara Seslendi

Kendi evinde konuk ettiği rakibine karşı 3-2’lik galibiyet almayı başaran sarı kırmızılı aslanlar büyük mutluluk yaşadı. Alınan galibiyet sonrası ise Galatasaray kaptanı Selçuk taraftarlara seslendi;

Selçuk İnan, Galibiyetin Ardından Bütün Taraftarlara Seslendi
Gençlerbirliği’ne karşı alınan galibiyette büyük bir rol oynayan ve karşılaşmada son noktayı koyan golü atmayı başaran Selçuk İnan, önemli açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamalarda karşılaşmayı değerlendiren kaptan, son 2 haftada atılan son dakika gollerinin 3 puanı getirdiğini belirtti. Ligde çok iyi takımlar olduğunu ve bununla birlikte zor olsa da 3 puan alındığı için büyük bir mutluluk duyduğunu belirtildi. Gol olacağını hissettiğini ve serbest vuruşu kendisinin vurmasına karar kılındığını ve bu vuruşu da başarılı bir şekilde değerlendirdiğini ifade eden golcü, galibiyetten çok daha başka bir konuya dikkat çekti.

Televizyon Programı Yapan Abilerimize Bir Şeyler Söylemek İstiyorum

Karşılaşma sonrasında spor yorumcularına ve özellikle de taraftarlara yönelik önemli açıklamalarda bulundu. Yorumcuların insanları yönlendirdiğini ve bundan dolayı da özellikle de televizyon programı yapanların bu konuda çok daha dikkatli olması gerektiği belirtildi. Yanlış yönlendirmelerin kötü sonuçlar doğurabileceği belirtildi.

Bizleri Arayıp Rica Ediyorlar

Alt liglerde çok fazla arkadaşı olduğunu ve bununla birlikte bu oyuncuların çok zorluklar çektiğine değinen Galatasaray kaptanı, özellikle futbolculara saldırılarda bulunanlara taraftar demediğini belirtti. Alt liglerde taraftarların daha duyarlı olması gerektiğini ve bu konuda inanılmaz durumların meydana geldiği belirtildi. Sırf kötü bir performans sergilediği için futbolculara küfür edilmesinin ve hatta onlara saldırılarda bulunulmasının taraftarlık olmadığı belirtildi.

Annem, Babam ve Kardeşim de Taraftar

Tuttuğu takımı çok güzel bir şekilde destekleyen taraftarlar da olduğunu belirten Selçuk, ailesinin de taraftar olduğunu belirtti. Hatta futbol hayatının bitmesinin ardından kendisinin de taraftar olacağına değindi. 2. 3. Ligde yaşanan durumların daha çok değerlendirmelere alınması gerektiğini belirten İnan, sözlerine galip gelindiği için değil bu açıklamayı yapmayı bir süredir yapmayı planladığını da belirtti. Yaptığı bu açıklamaları sarı kırmızılı ekibin kaptanı olarak yaptığını da ekledi. Aynı zamanda gol sevinci yaşadığı zaman ailesi ve taraftarları için sevindiğini ekleyen sarı kırmızılı ekibin kaptanı, yorumcular için de ‘’Her şeyin belirli bir noktası var’’ diyerek daha dikkatli olmaları gerektiğini de ekledi.
Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2017, 16:44

YORUM EKLE