Slaven Bilic Kasımpaşayı Mı Çalıştıracak?

Türkiye Ligi’nde daha önce Beşiktaş’ı çalıştıran Slaven Bilic’in Kasımpaşa ile görüştüğü söylentileri sosyal medya üzerinde dolaşıyor. Alınan bilgilere göre Slaven Bilic Kasımpaşa’ya Gidiyor! İşte detaylar ve daha fazlası…

Slaven Bilic Kasımpaşayı Mı Çalıştıracak?

Slaven Bilic Kasımpaşa’ya Gidiyor!

Beşiktaş ve Kasımpaşa arasında oynanan lig müsabakasını stadyumda izleyen Slaven Bilic’in Kasımpaşa’nın yeni hocası olacağı yönünde söylentiler dolanıyor. Hatırlanacağı gibi Bilic Beşiktaş’ı 2 sezon boyunca çalıştırmıştı ve böylelikle Türkiye Ligi’ndeki ilk deneyimini edinmişti.  Ancak Beşiktaş Bilic yöntemi altında 3. Olmaktan daha büyük bir başarı gösterememişti. Bunun üzerine Hırvat teknik adam West Ham United’ı çalıştırmaya İngiltere’nin yollarını tuttu.

İngiltere’de West Ham United serüveninin sonlanması üstüne Slaven Bilic Arap yarım adasına doğru yola koyuldu ve Al İttihad takımını çalıştırmaya başladı.

Şimdilerde ise 50 yaşındaki Hırvat teknik adamın yeniden Türkiye’ye döndüğü ve Kasımpaşa ile görüşmelerde bulunduğu iddia ediliyor. UEFA Pro Lisans kursunda konuşma yapmak için Türkiye’ye gelen Slaven Bilic’in bir yandan da kulüp ile görüşmelere gidip geldiği ve anlaşmaya çok yakın olduğu edinilen bilgiler arasında.

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2019, 01:09

YORUM EKLE