Spor salonları ne zaman açılacak? Spor salonları için kısıtlamaların kaldırılacağı, hizmete açılış tarihi belli oldu mu?

Korona virüs sebebi spor salonları da bir süredir kapalıydı. Spor salonları ne zaman açılacak? Spor salonları için kısıtlamaların kaldırılacağı, hizmete açılış tarihi belli oldu mu? Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın 4 adımlı normalleşme takvimi duyuruldu.

Spor salonları ne zaman açılacak? Spor salonları için kısıtlamaların kaldırılacağı, hizmete açılış tarihi belli oldu mu?

Korona virüsün ülkemizde etkilerinin zayıflamasıyla beraber Cumhurbaşkanlığı tarafından oluşturulan normalleşme takvimi de aşama aşama uygulanmaya başladı. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay tarafından oluşturulan normalleşme takvimi 4 aşamadan oluşuyor. Bu aşamalar:

  • 11 Mayıs, 
  • 27 Mayıs-31 Ağustos, 
  • 1 Eylül-31 Aralık ve
  •  1 Ocak 2020 tarihlerini kapsıyor.

Normalleşme takviminin ilk aşamasında AVM, berber ve kuaförler açılmıştı. AVM, berber ve kuaförlerin açılmasının ardından diğer işletmelerin de ne zaman açılacağı merak konusu oldu. Özellikle spor salonlarının üyeleri salonların ne zaman açılacağını araştırıyor.

Spor Salonları Ne Zaman Açılacak?

Spor salonları belirlenen takvim doğrultusunda 27 Mayıs- 31 Ağustos aralığında açılması bekleniyor. Spor salonlarının yeniden açılması için ön görülen tarih olarak ise Haziran sonu karşımıza çıkıyor.

Gündemde olup biten her şey ve daha fazlası Haberport mobil uygulamasında! HEMEN İNDİR>>>Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Şimdi Google News uygulamasında Haberport’u takip etmeye başla, tüm gelişmeleri anında yakala! >>> Haberport Google Haberlere Abone ol!

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2020, 16:56

YORUM EKLE