Taraftarlar Kara Kartal Yönetimini Çileden Çıkardı

Süper Lig'e güçlü bir başlangıç yapmasına karşın kendi evinde Antalyaspor karşısında yenik düşen Beşiktaş'a gelen tepkiler sonrasında Fikret Orman mikrofon başına geçti.

Taraftarlar Kara Kartal Yönetimini Çileden Çıkardı

Geçtiğimiz sene Süper Lig'de ikinci ardışık şampiyonluğu alma mücadelesini hakkıyla veren ancak şampiyonluğu kaçıran Beşiktaş, bu sene kupayı kaldırmak konusunda oldukça kararlı. Senenin 4. karşılaşmasında yeni sezonun ilk mağlubiyetini alan Beşiktaş'a maç sonrasında gelen eleştiriler ise Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ı sert konuşturdu. Sosyal medya üzerinden takım ve takım kaptanı hakkında yapılan olumsuz paylaşımlar ile ilgili olarak mikrofon başına geçen Fikret Orman, taraftarları sert bir dille uyardı.

ÇOCUKLAR WHATSAPP GRUBA ALIYOR

Basın açıklamalarında henüz 13-14 yaşındaki çocukların ellerindeki telefonlarla sosyal medyada milyon €ederindeki transferlere yorum yapıyor olmasına öfkelenen Orman, kendi telefon numarasını eline geçiren çocukların WhatsApp'tan da taciz ettiğini açıkladı. WhatsApp'ta grup kurarak, Fikret Orman'ı gruba ekleyen çocuklara veryansın eden Fikret Orman "Ben sizin sınıf arkadaşınız mıyım? Askerlik mi yaptık beraber?" sözleriyle gündeme oturdu. Sert çıkışının ardından takım kaptanına yönelik eleştirilerin asla kabul edilemeyeceğinin altını çizen başkan, taraftarın, oyuncuların ve yöneticilerin kendi üstlerine düşeni yapması gerektiğini ve herkesin kendi işiyle meşgul olması gerektiğini vurguladı. Yaşananların tekrar etmemesi temennisinde bulunarak konuşmasını sonlandıran Fikret Orman'ın WhatsApp ile ilgili olarak beyan ettiği ifadeler ise sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı.

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2018, 00:00

YORUM EKLE