Trabzonspor Kan Kaybetmeye Devam Ediyor

Yeni sezon öncesinde ekonomik açıdan küçülmeye giden ve oyuncuları ile ödeme ve transfer konularında sorun yaşayan Trabzonspor'dan Olcay Şahan'ın ayrılacağı öne sürüldü.

Trabzonspor Kan Kaybetmeye Devam Ediyor

Beşiktaş için 2012-2017 sezonlarında toplamda 5 sene forma giyen Olcay Şahan, 2017 sömester döneminde Trabzonspor'a yollanmıştı. 200.000 € bedel ile Trabzonspor'a gönderilen Olcay Şahan, burada büyük başarılara imza atarak takımın öncü isimleri arasına hızlıca adını yazdırırken, son dakika gündeminde ise Şahan'ın Beşiktaş'a dönmek için temas kurmaya başladığı ortaya atıldı. Trabzonspor'da 1.5 sezonluk çalışmalarında 50 maçta sahaya çıkan ve toplamda 6 gol ve 13 asist kaydeden Olcay Şahan'ın gidiyor olması Trabzonspor'da kırılmaları devam ediyor. 2020'ye kadar Trabzonspor ile sözleşmeli olan Olcay Şahan, Beşiktaş yönetimi ile görüşmeye başladı.

ŞENOL GÜNEŞ NOKTA KOYACAK

Maaşı ile ilgili olarak indirim talep edilen futbolcular arasında yer alan Olcay Şahan, maaş indirimi konusu yüzünden takımdan ayrılmak istiyor şeklinde iddialar basında yer aldı. 31 yaşındaki oyuncunun ayrılık kararı sonrası Beşiktaş yönetimi konuyu Şenol Güneş'e iletirken, Şahan'ın Beşiktaş için gerekli pozisyonlara uyum sağlaması durumunda transferin yapılabileceği konuşuluyor. Olcay Şahan, 10 numara bölgesi için forma giyebilme özelliğine sahip olduğundan Güneş'in transfere onay erebileceği tahmin ediliyor. Keza takımın başkanı Fikret Orman'da Olcay'ın Beşiktaş için ne kadar değerli olduğunu beyan ederek, ona kapının daima açık olduğunu söylüyor.

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2018, 13:24

YORUM EKLE