Trabzonspor, Transfer Sürecini Devam Ettirecek

Trabzonspor'un kulüp başkanı Muharrem Usta'dan gelen bildirimlere göre Trabzonspor, transfer sürecinde takımlarını bir üst çıtaya taşımak için büyük gayret gösterecek.

Trabzonspor, Transfer Sürecini Devam Ettirecek

2016-2017 sezonuna başlangıçta oldukça iyi bir profil çizen ancak ligin son haftalarında, beklediği başarıyı elde edemeyen Trabzonspor, 2017-2018 sezonu için hummalı bir çalışmaya başladı. Geçtiğimiz sezon forvetinde Burak Yılmaz ile ve yedekte Dame N'Doye ile başarısını güçlü isimlerle sağlayan Trabzonspor'un yeni sezonda çıtayı bir basamak daha yukarı çıkarmaya kararlı olduğu açıklandı.

8 EYLÜL'E KADAR ÇALIŞMAYA DEVAM

Trabzonspor Kulüp Başkanı Muharrem Usta yaptığı basın açıklamalarında transfere ilişkin kritik konulara değindi. Takımın yapacağı transferler ile ilgili olarak artık "budur, şudur" demek yerine yalnızca çalışmalarını sürdüreceklerine işaret eden Usta, yakın süreçte neler olacağını hep beraber göreceğiz ifadeleerini gündeme getirdi. Takımın yaptığı transferler ve transferlere ilişkin süreçlerin çarpıtıldığına işaret eden Usta, artık sadece somut süreci izleyeceklerini söyledi.

SERDAR VE SOSA TAKIMIN LİSTESİNDE

Trabzonspor geçtiğimiz sezonun başında Burak Yılmaz, Theo Bongonda, Kamil Ahmet Çörekçi, Juraj Kucka gibi isimleri listesine katmıştı ve bu isimlerden istediği başarıyı da elde edebilmişti. Öte yandan transferlerini sürdürmeye, transferin 8 Eylül'de sona erişine kadar devam edeceğini açıklayan Trabzonspor yöneticilerinin listesinde Serdar'ın ve Sosa'nın yer aldığı öğrenildi. 

LİGİN İLK 3 HAFTASINDA HER ŞEY YOLUNDA

Takımın sevilen sol kanat oyuncularından Yusuf Erdoğan, ilk 3 hafta içerisinde diledikleri oyunu çıkardıklarını ve bu sezonda daha iyi bir Trabzonspor izlettireceklerini dile getirdi. Kurulan kadroya övgülerini dile getiren Erdoğan, kayıp ettikleri tek bir maç dışında bir problemlerinin henüz olmadığını, daha iyiye gideceklerini söyledi. Ligde şimdilik 8. sırada yer alan Trabzonspor, 6 gol kaydetti ve kalesinde 6 gol gördü.

Stoper ve orta saha için transferlerine odaklanmış olan takım ayrıca Dame N'Doye'u göndermeden önce bu alanlara iyi transferler yaparak güçlenmek istiyor. Bu alanlar doldurulamazsa Dame N'Doye bu sezonda Trabzonspor forması giyecek.

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2018, 12:52

YORUM EKLE