Trabzon'un Baştacı Oldu

Trabzonspor tarihinin bir sezonda en fazla gol atan ismi olarak hafızalara kazınan ve Beşiktaş'ın talip olduğu Burak Yılmaz, kendisine gelen teklifi geri çevirdi.

Trabzon'un Baştacı Oldu

Trabzonspor bu sene hem döviz kurları hem de geçmiş borçları nedeniyle oldukça zorlu bir transfer sezonu geçirdi. Takımı bir arada ve güçlü tutabilmek adına mücadele eden Trabzonspor'da merakla beklenen bir gelişme ise Burak Yılmaz'la ilgiliydi. Takımın sevilen ve en çok gol kaydeden oyuncusu Burak Yılmaz'a Beşiktaş'tan gelen teklif sonrasında oyuncunun kararının ne yönde olacağı merak ediliyordu. Bu süreç ise Yılmaz'ın Twitter üzerinden kararını açıklaması ile netlik kazandı. Beşiktaş'ın teklifini reddettiğini resmi olarak duyuran Yılmaz, Trabzonspor taraftarları tarafından sevgi mesajlarına boğuldu.

TEŞEKKÜR EDEREK GERİ ÇEVİRDİ

Şuana kadar Trabzonspor'da hem başarılı performansıyla hem de attığı gollerle göz dolduran Burak Yılmaz, Beşiktaş'tan gelen teklifi sosyal medya hesabı üzerinden geri çevirdi. Milli takımda da forma giyen 33 yaşındaki genç oyuncu Beşiktaş ile uzlaşmış ve kontrat için son temasları kuruyordu. Herkesi şaşırtan gelişme ise Yılmaz'ın Beşiktaş'a gitmeyeceğini Twitter'dan açıklaması ile oldu. Trabzon'da sevilen sporculardan olan Burak Yılmaz'ın Beşiktaş'a gitmemesi takımı ve takımın taraftarlarını çok sevindirdi.

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2018, 23:27

YORUM EKLE