Trezeguet İçin Son Viraj, Galatasaray Şansını Zorlayacak

Önümüzdeki Süper Lig ve Şampiyonlar Ligi için takımını güçlendirmeye odaklanan Galatasaray, Trezeguet'i ekibe almak için şansını zorluyor ve hedefine yaklaştığı iddia ediliyor.

Trezeguet İçin Son Viraj, Galatasaray Şansını Zorlayacak

Bu yıl Süper Lig'in şampiyonu olarak bir kupasını daha eve götüren Galatasaray, yeni sezon ve Şampiyonlar Ligi için sıkı bir transfer çalışmasına başladı. Büyük ölçüde hedeflerini gerçekleştirmede kararlı olan Galatasaray uzun süredir ardında olduğu Trezeguet'i takıma almak için yine harekete geçti. Bu defa oyuncuyu renklerine katmaya çok yakın olduğu iddia edilen takım, Muğdat Çelik ve Yuto Nagamoto'yu sözleşme başına oturtmuştu.

OLDUKÇA KIYMETLİ VE BEKLENEN OLUYOR

Inter'de gösterdiği saha performansları ile gündemde yer alan 23 yaşındaki Trezeguet'in Kasımpaşa'ya gelmesi için 2 milyon Euro karşılığında 4 yıllık anlaşma sağlanmıştı. Mısırlı oyuncunun Galatasaray'a transferi ile ilgili henüz KAP'a beyanda bulunmayan takım ufak sorunlar sebebiyle beklendiğini ancak problemlerin giderildiğini ve önümüzdeki 2 gün içerisinde KAP'a bildirimin sağlanacağını duyurdu.

Galatasaray'ın Trezeguet için Kasımpaşa'ya 5 milyon Euro bonservis ücreti vereceği ifade edildi. Önceki Süper Lig sezonunda kendisini ispatlayan Trezeguet, Kasımpaşa maçlarında 16 gol kaydetti ve 6 gol pası verdi.

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2018, 13:27

YORUM EKLE