Türkiye'nin Anadolu Efes Ve fenerbahçe Beko İle Katılacağı Final Four Tarihİ Belli Oldu

THY Euroleague'ne Türkiye'den Anadolu Efes ve Fenerbahçe Beko'nu katılacağı Final Four tarihi belli oldu. a Fenerbahçe Beko ile Anadolu Efes eşleştiği Final Four ne zaman oynanacak?

Türkiye'nin Anadolu Efes Ve fenerbahçe Beko İle Katılacağı Final Four Tarihİ Belli Oldu

İspanya’nın Vitoria-Gasteiz kentinde gerçekleştirilecek Final Four’a Türkiyeden iki büyük takım katılıyor. Anadolu Efes ve Fenerbahçe Beko'nun Türkiye'yi temsil ettiği THY Euroleague Final Four'un tarihi basketbol severler için büyük merak konusu.

Fenerbahçe Beko'nun üst üste 5. kez katıldığı Anadolu Efes'in ise 18 yıl aradan sonra ilk kez katılacağı Final Four'a Real Madrid ve CSKA Moskovada şampiyonada mücadele edecek. 

THY Euroleague Final Four'da dörtlü finalin ilk gününde iki Türk takımı Fenerbhçe Beko ile Anadolu Efes, İspanyol ekibi Real Madrid ile Rus temsilci CSKA Moskova 17 Mayıs tarihinde karşılaşacaklar.

Bu maçlardan galip ayrılan takımlar 19 Mayıs pazar günü finalde karşı karşıya gelecekler.

Bu yıl İspanya'nın ev sahipliğini yaptığı THY Euroleague Final Four İspanya'nın kuzeyinde Bask Özerk bölgesinin Alava iline bağlı Vitoria-Gasteiz şehrinde olacak.

Fenerbahçe Beko-Anadolu Efes 17 Mayıs Cuma TSi 19:00'da, CSKA Moskova-Real Madrid 17 Mayıs cuma TSİ 22:00'da karşı karşıya gelecekler.

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2019, 00:26

YORUM EKLE