TV8 Fenerbahçe WinWin Kaç Para Toplandı? Tv8 Acun Çekilişte Ne Veriyor? Fener Ol SMS Nasıl Katılım Yapılır?

“Fener Ol” kampanyasında taraftarlara çekilişlerle pek çok özel hediye dağıtılıyor. TV 8 ekranlarında yayınlanan kampanyaya ilgi oldukça yoğun. 12 Mayıs TV 8 Fenerbahçe çekilişinde kaç para toplandı? Çekilişe nasıl katılınır? Çekilişe katılabilmek için SMS yoluyla kampanyaya bağış yapmak gerekmektedir.

TV8 Fenerbahçe WinWin Kaç Para Toplandı? Tv8 Acun Çekilişte Ne Veriyor? Fener Ol SMS Nasıl Katılım Yapılır?

“Fener Ol” kampanyası için çalışmalar devam ediyor. Kampanyaya özel 12 Mayıs akşamında Acun Ilıcalı’nın sunumuyla WinWin Kazan Kazan adında bir çekiliş düzenlendi.

Kampanyaya telefon ile bağlanan Kazım Türkerler’in yaptığı 1500 forma bağışı taraftarları coşturdu. Türkerler Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türkerler Fenerbahçe’ye büyük bir bağışta bulundu. Ünlü iş adamı Kazım Türkerler’in yayına bağlanması ile birlikte taraftarlar kampanyaya büyük ilgi gösterdiler.

Türkerler’in bağış yapmasının ardından 1000 forma hediyesi de Cihan Kamer’den geldi. Atasay’ın sahibi olan Cihan Kamer 1000 forma bağışı yaparak Fenerbahçe camiasına büyük katkıda bulundu.

“Fener Ol” kampanyası için düzenlenen TV 8 Fenerbahçe yayınında canlı yayınlarla destekler verilmeye devam ediyor. Başkan Ali Koç, Cem Yılmaz gibi pek çok ünlü ismin katıldığı programa ilgi oldukça yoğun.

Kazan Kazan adıyla yapılan bu programda çekilişe katılmak için, Fenerbahçe’ye destek olmanız gerekmektedir. Çekilişe katılabilmek için “FB” yazarak 1907’ye kısa mesaj yollayabilirsiniz.

Çekilişlerle taraftarlara 5000 hediye arasından ev, araba, Amerika tatili, imzalı Alex forması gibi pek çok özel hediye verilecek. Kampanyaya gönderilecek bir SMS’in 20 TL bağış olarak kabul edilmektedir.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2019, 00:45

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ebru
Ebru - 2 hafta Önce

Internet sitesinde yapılan açıklamada SMS sonrası link gelmesi ve gerekli iletişim bilgilerinin doldurulması gerekiyor yazıyor. Bende SMS olarak katıldım fakat teşekkür mesajı dışında herhangi bir link gelmedi. Bu durumda çekilişe katıldım mi anlayamadım.

Süleyman akar
Süleyman akar - 2 hafta Önce

Ülkenin bütün meselesi şu f.b.yi kurtarma ya mı geldi.İflas etse de kurtulsak hem başarı yok hem de bir çok işe yaramaz yerli ve yabancı topcuya dünyanın parası ödeniyor çok yazık.

Abdullah
Abdullah - 2 hafta Önce

Ülkede okadar aç yoksul varken zenginleri dahada zenginleştirmek için yapılan yardımlar ülkem ülkem güzel ülkem önceliklerimize ne kadarda yabancıyız.

Murat Colak
Murat Colak - 2 hafta Önce

Sampiyon

Byulent
Byulent - 2 hafta Önce

Nasil katki yapabilirim

Aylin varon
Aylin varon - 2 hafta Önce

Forma nasıl alabiliriz.

Cano
Cano - 2 hafta Önce

Çekiliş sonuçları ne zaman.

Ahmet Ahmet
Ahmet Ahmet - 2 hafta Önce

Rezil Fenerbahce bu kadar düsdümü utanmadan Para topluyorlar hem basari yok bu paralar hep yabanci oyunculara gidiyor yazik


Popüler Haberler