U21 Maçında Kart Yağmuru

Trabzonspor ve Fenerbahçe arasında oynanan U21 müsabakasının son anlarında kavga çıktı. Trabzonspor 3, Fenerbahçe ise 2 kırmızı kart gördü.

U21 Maçında Kart Yağmuru

rabzonspor ve Fenerbahçe U21 karşılaşması 0-0 sona erdi. Karşılaşmanın uzatma dakikalarında iki takım arasında çıkan kavgada her iki takımın oyuncuları da birbirine girdi. Bordo mavili ekip kazandığı koner öncesinde, Fenerbahçe kalecisi Behlül Aydın ile tartışma yaşadı. İki oyuncu arasında yaşanan tartışma bir anda kavgaya dönüştü.

Sahadaki oyuncular, teknik heyet ve yedek kulübesindeki futbolcular bir anda gerginliğin içine girdi. Karşılaşmanın hakemi Cem Alpay ise yaşanan kavgayı büyük bir soğukkanlılıkla takip etti. Olayların yatışmasının ardından Trabzonspor’dan Behlül Aydın, Ali Osman Kanapoğlu ve Koray Kılınç kırmızı kart gördü. Fenerbahçe’den ise Abdullah Yiğiter ve Abdullah Yerli kırmızı kart gördü.

Medya Gündemine Bomba Gibi Oturdu

Olaylı karşılaşmadaki görüntüler medyanın gündemine bomba gibi oturdu. Kadir Özcan Tesisleri’nde oynanan karşılaşmada yaşanan gerginlik skandal olarak değerlendirildi. Kale dibinde yaşanan kavganın sonucunda iki takımdan toplam 5 oyuncu kırmızı kart gördü. O anlar kamera görüntülerine saniye saniye yansıdı. Kavga sona erdikten sonra oyuncular koner atışını kullandı. Karşılaşmanın hakemi Cem Alpay koner vuruşu sonrası müsabakanın son düdüğünü çaldı.

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2019, 18:56

YORUM EKLE

Popüler Haberler