UEFA Ligine Veda Eden FenerBahçe Yönetiminden Önemli Karar; Beşiktaş Maçı Mutlaka Alınmalı; Yoksa..

UEFA Avrupa Liginde Rys takım Zenit yenilerek ligden elenmenin üzüntüsünü yaşayan Fenerbahçe yönetiminden önemli bir karar açıklamasında, Beşiktaş maçını kaybettikleri takdirde ligde iyice ateş hattına girileceğini bu nedenle kazanmak için yürekleriyle oynamaları gerektiği bildirildi.

UEFA Ligine Veda Eden FenerBahçe Yönetiminden Önemli Karar; Beşiktaş Maçı Mutlaka Alınmalı; Yoksa..

Zenit deplasmanında oyunu kontrol etmesine rağmen bireysel hatalarla maçı 3-1 kaybeden Fenerbahçe, büyük hayal kırıklığı yarattı. Fakat Ersun Yanal ve öğrencileri için kaybedilen bu maça üzülmek için vakit yok. Sarı-Lacivertliler, dün yaptıkları antrenman ile Beşiktaş hazırlıklarını tamamladı.

Teknik direktör Ersun Yanal, Zenit karşısında sahaya sürdüğü 11’i derbide büyük ölçüde değiştirecek. İyi performansına rağmen Harun Tekin yeniden kulübeye geçecek, derbilere farklı motive olan Volkan Demirel eldivenleri giyecek. Sağ bekte Şener yerine İsla, orta sahada ise Eljif’in yerine Tolgay Arslan’ın oynaması bekleniyor. Ersun Yanal, Tolgay’ı eski takımına karşı özel olarak hazırlıyor.

Sarı-Lacivertliler’in hücum hattı da büyük ölçüde değişecek. Alper Potuk ve Andre Ayew’in derbide 11’deki yerlerini kaybetme ihtimalleri çok yüksek. Moses- Dirar ikilisinin önünde Roberto Soldado’nun forma giymesi bekleniyor. Bunların dışında, Ersun Yanal bir sürpriz yapıp Jailson’un yerine Miha Zajc’ı tercih ederek bir değişime daha imza atabilir.

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2019, 20:11

YORUM EKLE

Popüler Haberler