Umut Güner neden istifa etti? Orhan Ak Umut Güner anlaşmazlığı neden?

Beşiktaş’ta devam ettirdiği görevinden istifa eden Umut Güner çok kritik açıklamalarda bulundu. Peki Beşiktaş’ta Umut Güner Neden İstifa Etti? İşte Umut Güner tarafından yapılan açıklamalar ve çok daha fazlası…

Umut Güner neden istifa etti? Orhan Ak Umut Güner anlaşmazlığı neden?

Beşiktaş’ta Umut Güner Neden İstifa Etti?

Beşiktaş’ın Mayıs ayında yapılan Olağan Genel Kurul’unda tekrardan yönetime seçilen Umut Güner istifa etti. İstifasını faks ile gönderen deneyimli yönetici 3 seçimdir Beşiktaş Başkanı seçilen Fikret Orman’ın listesinde bulunuyordu. Umut Güner, transferleri başkanın ve Serdar Adalı’nın yapacağını öğrendiğinde bu duruma sert bir şekilde tepki göstermişti.

Fanatik tarafından yapılan habere bakıldığında Umut Güner, son olarak Beşiktaş’tan ayrılma kararı aldı. İstifasının altında yatan sebebin ise çok farklı olduğu belirtildi. Umut Güner tarafından yapılan açıklamalar kapsamında istifasını verdiği doğrulanmış durumda.

Kendisinin söylediklerine bakılırsa, görevinden istifa ettiğini, görev yaptığı süre boyunca herhangi bir menajer ile en ufak bağlantısının olmadığını ve ön görüşmeleri her zaman kendisinin yaptığını anlattı. Ön görüşmeler sonrasında süreçte ise başkan Fikret Orman’ın devreye girdiğini söyledi. Herkesin transfer meselelerinde Ahmet Bulut üstünden ilerlediğini, fakat SEG menajerlik firmasının 10 tane oyuncu aldığını, ancak bu durumun kimse tarafından konuşulmadığını dile getirdi.

“Bardağı Taşıran Son Damla”

Serdar Adalı ile bireysel olarak herhangi bir sorunu olmadığını ifade eden Güner, kendisinin tek sorununun kulüp yönetimindeki anlayış ile olduğunu anlattı. Son olarak Orhan Ak’ın geldiğini ve teknik direktör Abdullah Avcı’nın yardımcısı olduğunu, bu durumun da kendisi adına bardağı taşıran son damla olduğunu ifade etti. Son olarak bu durumun yaşanması ile birlikte istifa kararını net olarak aldığını söyledi ve konuşmasına son verdi.

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2019, 00:05

YORUM EKLE

Popüler Haberler