Üzülmez, Yönetimi Üzdü

Süper Lig'de başarısız bir performans göstererek gerileyen Çaykur Rizespor, teknik adamıyla yüzleşiyor. İbrahim Üzülmez ile yolları ayırma kararı alan takım yönetimi, Okan Buruk ile temasta.

Üzülmez, Yönetimi Üzdü

Bu sene hem çok karmaşık hem de çok hızlı bir başlangıç yapan Süper Lig'de sular durulmuyor. Ligin büyük isimleri mağlubiyetleri ile gündeme gelirken, geçtiğimiz senenin iddialı takımları bu sene de zirveyi zorluyor. Bu sürecin üzgün isimlerinden birisi olarak ise Çaykur Rizespor karşımıza çıkıyor. Lige istediği başlangıcı yapamayan ve çıktığı 4 karşılaşmada 2 puan alarak zayıf bir performans gösteren Çaykur Rizespor'da teknik adamın istifası gündemde. Takımın teknik direktörü İbrahim Üzülmez'e kesilen başarısızlığın faturası neticesinde, teknik adamın istifası istenirken, kulübün yöneticileri ise Okan Buruk ile görüşmelere başladı.

SÜPER LİG'E DÖNÜŞ ZORLU BAŞLADI

Spor Toto 1. Lig'den geçtiğimiz sene gösterdiği performans ile Süper Lig' yükselmeyi başaran Çaykur Rizespor, burada alışma sürecini dahi çok zorlu geçirdi. Takım çıktığı ilk 4 karşılaşmada başarısız sonuçlar alırken, takım yönetimi okları teknik adam İbrahim Üzülmez'e çevirdi. Başarısızlığın ardından teknik direktör ile karşılıklı anlaşma yoluyla fesih isteyen yönetim, Okan Buruk ile görüşme odasında iddiaları ortaya atıldı.

Takımın basın sözcüsü Hasan Yavuz Bakır, gerçekleşen başarısız sonuçların ardından takımın taraftarlarını da üzdüklerini ifade ederken, Çaykur Rizespor'a başarıyı getirebilmek adına ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti. İbrahim Üzülmez ile görüşmelerin başlatıldığını söyleyen Bakır, bugün bir kez daha Üzülmez ile bir araya gelinerek karşılıklı saygı çerçevesinde yolların ayrılacağını beyan etti.

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2018, 14:51

YORUM EKLE