VakıfBank İzmir'de Eczacıbaşı VitrA ile oynayacak

Vakıfbank voleybol takımı İzmir'de Eczacıbaşı VitrA ile karşı karşıya gelecek. VakıfBank Başantrenörü Giovanni Guidetti, VakıfBank'ın çıktığı bütün müsabakalarda galibiyet almak için oynadığını belirtti.

VakıfBank İzmir'de Eczacıbaşı VitrA ile oynayacak

VakıfBank Başantrenörü Giovanni Guidetti, kupa maçları için İtalya’da Chieri takımıyla hazırlık maçı oynadıklarını açıkladı. Genç bir kadroya sahip olduklarının altını çizen Guidetti, takıma çok sayıda yeni oyuncunun katıldığını aktardı. Takım olarak çok fazla hazırlanma şansı bulamadıklarının altını çizen Guidetti, her iki takımın kadrosunda da çok sayıda yıldız ismin yer aldığını kaydetti.

Sezon başlangıcı için iyi bir müsabaka olacağının altını çizen Guidetti, Türk taraftarların sahada pek çok yıldızı izleme şansı bulacağını belirtti. Rakip Eczacıbaşı VitrA’nın güçlü bir takım olduğunu söyleyen Guidetti, VitrA’nın bu sezon kadrolarını yaptıkları transferlerle güçlendirdiklerini belirtti.

İzmir’deki VakıfBank taraftarlarına davet

VakıfBank Kadın Voleybol Takım Kaptanı Melis Gürkaynak, uzunca bir süre sonra VakıfBank olarak oynayacakları ilk resmi müsabakaya çıkacaklarını belirterek İzmir’deki bütün VakıfBank taraftarlarını maça davet etti. Gürkaynak; hem takım kadrolarında hem de rakip takımda yeni isimlerin bulunduğunun altını çizerek ‘’Kendimizi test etmemiz açısından önemli bir maç olacak. Umarım kazanan taraf biz oluruz.’’ diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2019, 12:15

YORUM EKLE

Popüler Haberler