WinWin Fener Ol kampanyası hediye kazananlar belli oldu! Fenerbahçe Winwin çekilişi kura talihlileri ve hediye kazanlar isim listesi

WinWin Fener Ol kampanyası hediye kazananların tam isim listesi açıklandı. Büyük bir katılım ile gerçekleştirilen Fenerbahçe WinWin kampanyası çekilişi kura talihlileri de duyuruldu. İşte büyük ödülü kazanan isimler ve hediyeleri.

WinWin Fener Ol kampanyası hediye kazananlar belli oldu! Fenerbahçe Winwin çekilişi kura talihlileri ve hediye kazanlar isim listesi

‘’Fenerbahçe WinWin’’ kampanyası kısa süre önce sona erdi ve düzenlenen kampanya kapsamında çekiliş karşılığında verilecek büyük ödülün sahipleri açıklandı. 5 ev ve 20 otomobil, New York seyahati gibi büyük ödüllerin sahipleri ortaya çıktı.

Zeljko Obradovic ile yemek yeme şansı, Alex de Souza imzasıyla Fenerbahçe forması, kombine bilet, takımla deplasmana gitme, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksi’nde futbol oynama şansı ve bunun yanı sıra 5 bin TL ödülün sahipleri 10 Temmuz Çarşamba günü saat 14.00’te https://fenerbahce.org adresinden duyurulacak. Aynı zamanda Fenerbahçe’nin resmi sosyal medya hesapları üzerinden de ödül sahipleri açıklanacak.

Fenerbahçe WinWin Nedir?

4 Nisan 2019 günü başlatılan ‘’Fener Ol’’ kampanyası için Acun Ilıcalı’nın sunumuyla TV8 ve FB TV ortak yayını gerçekleşti ve yayında ‘’WinWin’’ kampanyası başlatıldı. Fenerbahçe’nin mevcut mali problemlerinin aşılabilmesi için Fener Ol kampanyasına Türkiye’deki futbol camiasından ve taraftarlardan yoğun bir şekilde ilgi gösterildi.

WinWin için 123 bin forma satıldı ve 950 bin kişi SMS gönderdi. Verilere göre 55 milyon 900 bin TL para toplanırken, programa katılan birçok ünlü isim de binlerce forma bağışında bulundu.

Büyük ödülleri kazananların listesi için TIKLAYINIZ.

İŞTE ÖDÜL KAZANANLAR

ÇEKİLİŞTE EV, ARABA VE SEYEHAT KAZANANLAR TIKLAYIN

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2019, 02:13

YORUM EKLE
YORUMLAR
sinan tamtürk
sinan tamtürk - 12 ay Önce

nasıl liste bu ben belki forma kazandım hani liste nerde

ŞABAN ARSLAN
ŞABAN ARSLAN - 12 ay Önce

TÜM ÖDÜLLERIN LİSTESİ NERDE NE ZAMAN AÇIKLANICAK

baba tekin
baba tekin - 12 ay Önce

insAllahforma cikmistir

Murat
Murat - 12 ay Önce

Bugün sözde açıklanacaktı hani dalga mı geliyonuzmu

Orhan Özdil
Orhan Özdil - 12 ay Önce

Arkadaşlar ben ilk gün kampanyaya katıldım 5 sms çektim şimdi bizler bu kampanyaya katılamıyormuyum.

Melahat çakmaz
Melahat çakmaz - 12 ay Önce

Cep telefonuma ödul kazandiniz diye mesaj geldi fakat nereden sorgulayacagim

Cuma Karpınar
Cuma Karpınar - 12 ay Önce

Hediyeler bugun açıklanacaktı liste varmı

Cuma Karpınar
Cuma Karpınar - 12 ay Önce

Sonuçlar bugün açıklanacaktı ne olduPopüler Haberler