Yeni Malatyaspor'da Sergen Yalçın dönemi başlıyor

Yeni Malatyaspor yönetim kurulu üyesi Erdal Gündüz prensipte anlaşma sağlanan Teknik Direktör Sergen Yalçın ile yarın resmi olarak sözleşme imzalayacaklarını açıkladı. Gündüz açıklamasında, "Sergen Yalçın ile yarın sözleşme imzalayacağız, camiamıza hayırlı olsun" ifadelerini kullandı.

Yeni Malatyaspor'da Sergen Yalçın dönemi başlıyor

Alanyaspor'u çalıştıran ve iyi bir sezon geçiren ve Yeni Malatyaspor ile önce prensipte anlaştığı daha sonrada 6 milyon Euro'luk transfer ücretinde yönetimle kesin anlaşmaya varan Teknik Direktör Sergen Yalçın yarın sarı-kırmızılı kulüp ile sözleşme imzalayacak.

Yeni sezona erken başlayacaklarını hem Avrupa kupalarında hem de ligde mücadele edeceklerini belirten Yeni Malatyaspor yönetim kurulu üyesi Erdal Gündüz, Serhen Yalçın ile 2 yıllık sözleşme imzalayacaklarını, elde edilecek başarıya göre verilecek ücretinde yükseltilebileceklerini söyledi. Gündüz; "Prensipte anlaşma sağladığımız Sergen Yalçın ile yarın sözleşme imzalayacağız, camiamıza hayırlı olsun. Sergen hocanın başarılı olacağına inanıyoruz. Yeni Malatyaspor’un daha iyi yerlere gelmesi için el birliğiyle çalışacağız." diye konuşarak imza töreninin İstanbul’daki bir otelde yapılacağını kaydetti.

Diğer taraftan Evkur Yeni Malatyaspor yönetimi Sergen Yalçın’ın kendilerine sunduğu listedeki isimlerle görüşmelere başladığı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2019, 21:39

YORUM EKLE

Popüler Haberler