iOS 13.4.1 ile iPhone’lara gelen yenilikler neler?

Apple'ın yeni IOS 13.4.1 güncellemesi ile iPhone'lara gelen yenilikler neler sorusu yanıt buldu. İşte IOS 13.4.1 güncellemesi yenilikleri.

 iOS 13.4.1 ile iPhone’lara gelen yenilikler neler?

Apple, kısa bir süre önce IOS 13.4 güncellemesini yayınlamış ve kullanıcıların dönütlerini almaya başlamıştı. Bu çerçevede geri dönüşlerden yola çıkaran Apple, IOS 13.4.1 güncellemesini hazırlayıp herhangi bir beta süreciyle vakit kaybetmedi. Bu süreçte Apple, geri dönüşler kapsamında IOS 13.4.1 güncellemesini kullanıcılarıyla paylaştı.

IOS 13.4.1 yenilikleri nelerdir?

IOS 13.4 kullanıcıları, eski IOS sürümü kullanan iPhone ve daha eski MacOS aracılığıyla FaceTime aramaları yapamamaktaydı. Kullanıcılar bu süreçte aramalara katılamamaktaydı fakat yeni IOS 13.4.1 güncellemesiyle sorun çözüme kavuşturuldu.

Hangi cihazlar IOS 13.4.1 güncellemesi aldı?

iPhone 11

iPhone 11 Pro

iPhone 11 Pro Max

iPhone XS

iPhone XS Max

iPhone XR

iPhone X

iPhone 8

iPhone 8 Plus

iPhone 7

iPhone 7 Plus

iPhone 6s

iPhone 6s Plus

iPhone SE

iPod touch (7. nesil)

IOS 13.4.1 güncelleme detayları

IOS 13.4.1 güncellemesini yapmadan önce cihazınızı yedekleyin.  Aygıtınızı şarja takıp Wi-Fi’ye bağlanın. iPhone’da ayarlara girin ve ‘’Genel’’ menüsüne tıklayıp ‘’Yazılım Güncelleme’’ seçeneğine tıklayın. ‘’İndir ve Yükle’’ butonuna dokunarak indirmeyi başlatın. Altenatif olarak ‘’Sonra’’ya dokunabilir. Güncellemeyi hemen yüklemeyecekseniz ‘’Bu Gece Yükle’’ veya ‘’Daha Sonra Anımsat’’ seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. Gece yatmadan önce aygıtınızı güç kaynağına takarsanız, aygıtınız gece otomatik olarak güncellenir.

 

Gündemin tüm manşetleri her an telefonunda! Haberport mobil uygulamasını şimdi indir!>>>Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Sıcak haberlerin tarafsız kaynağını Instagram’da da gözünün önünde tutmak istiyorsan, bizi Instagram’da takibe başla. >>> Haberport İnstagram Hesabını Takip Et

Beğen, yorum yap, ifade bırak… Gündemdeki haberlerle anında etkileşimde bulunmak istiyorsan, hadi Facebook Grubumuza katıl! >>> Haberport Facebook Grubuna Katıl!

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2020, 19:50

YORUM EKLE

Popüler Haberler