2019 Renault Talisman özellikleri ve fiyat listesi

Bir Fransız araç firması olan Renault, dünya genelinde en çok araç satan firmaların başında gelmektedir. Son çıkardığı 2019 model Talisman’ı görücüye çıkaran Renault, dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Son derece özgün bir tasarıma sahip olan 2019 Talisman, pure vision full led farlarıyla, jant ve dış tasarımıyla beklentileri karşılamayı başardı. İşte 2019 model Renault Talisman özellikleri ve fiyatı…

2019 Renault Talisman özellikleri ve fiyat listesi

Dünyanın en büyük araç firmalarından biri olan Renault, 2019 model Talisman’ı görücüye çıkardı. Oldukça kullanışlı LCD ekranıyla, aydınlatmaları ve göstergeleriyle, deri kaplı koltukları sayesinde oldukça rahat bir sürüş ve yolculuk imkanı sunmaktadır.

Aracın en dikkat çekici özelliği ise 4CONTROL sistemidir. Bu sistem sürücülerin sürüşten keyif almaları için tasarlanmıştır. Bu sistem sayesinde aracın hızına bağlı olarak her saniyede 100 kez tekerlek açısı değişmektedir. Böylelikle dar yollarda kolay sürüş imkanı elde etmiş olursunuz.

2019 Renault Talisman

Araçta aynı zamanda elektronik amortisörlerdir. Süspansiyonlar kendisini sürüş moduna göre ayarlamaktadır. Şehir içi ulaşımda da rahat bir sürüş keyfi yaşatan Talisman 2019, eller serbest park sistemine de sahiptir. Bu sistem sayesinde en zor yerlere bile aracınızı park edebilirsiniz.

Talisman 2019 modeli, şehir içerisinde yokuşlarda sizi bırakmaz. Yokuş kalkış desteği sayesinde en kötü durumlarda bile aracınızı rahatlıkla kaldırabilirsiniz. Aracı çalıştırmak için karta da ihtiyacınız yoktur. Araçta bulunan start düğmesiyle aracı kartsız çalıştırabilirsiniz. Bütün bu özelliklere bakıldığında 2019 Talisman gerçekten de iyi bir araç olarak karşımıza çıkmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2019, 11:22

YORUM EKLE

Popüler Haberler