2019 Yılı En iyi Tuşlu Telefon Modelleri Hangileridir? En İyi Tuşlu Telefon Modelleri!

Teknoloji baharının devrim niteliğindeki ürünleri olan tuşlu telefonlar 2019 yılında da üretilmeye devam ediyor. 2019 yılı en iyi tuşlu telefon modelleri hangileridir? Tuşlu telefon sevdasından vazgeçemeyenler ve maziyi yaşamak isteyenler için en iyi tuşlu telefonlar içeriğimizde yer alıyor.

2019 Yılı En iyi Tuşlu Telefon Modelleri Hangileridir? En İyi Tuşlu Telefon Modelleri!

Piyasada artık dokunmatik ekrana sahip olmayan neredeyse hiçbir cihaz üretilmemekteyken, tuşlu telefonlardan vazgeçemeyen pek çok kişi bulunuyor. Telefonların ilk çıktığı sıralarda tuşlu telefonlar teknolojide bir devrime imza atmıştır. Space Impact, tetris ve yılan oyunları tuşlu telefonlarla oynanır ve kullanıcıya büyük bir zevk yaşatırdı. Üstelik üretilen yeni tuşlu telefonlar da çağın akıllı telefonlarına entegre olmaya başladı.

Akıllı telefonlarınızın bozulması halinde de tuşlu telefonlar her zaman yanınızda olmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz her anda yanınızda bulundurmanız gerekebilen tuşlu telefonlar yenilenmeye devam ediyor. Çağa ayak uydurmayı başaran ve tuşlu telefon kullanmaktan vazgeçemeyenler için en iyi tuşlu telefonları derledik.

nokia 3310 ile ilgili görsel sonucu

Nokia 3310 (2017)

/images/haberler/2019/01/z.jpgamanın en dayanıklı ve en efsane telefonlarından Nokia 3310, 2017 yılında yepyeni bir sürümüyle yeniden piyasaya sürüldü. 2 MP kameraya sahip cihazda oldukça sağlam kalitede ekran bulunmakta. Birbirinden farklı güzel renklerle ve kolay kullanımıyla küllerinden yeniden doğan Nokia 3310, tuşlu telefon tercihlerinizde yanınızda.

nokia 106 ile ilgili görsel sonucu

Nokia 106 (2018)

Teknoloji devlerinin gerisinde kalan Nokia, 2017 ve 2018 yılında aldığı kararlarla rakiplerine taş çıkarmaya başladı. İbresini yine zirvelere doğrultmak isteyen Nokia, ürettiği amiral gemilerini yanında tuşlu telefonlar üretimine de devam ediyor.

Firma, Nokia 106 ile 504 saatlik bekleme süresine sahip ve bitmek bilmeyen batarya ömrüne sahip bir cihaz üretmeyi başardı. Hız konusunda da kullanıcısını pişman etmeyen Nokia 106, 4 GB RAM ile kullanıcılarıyla buluşuyor.

nokia 8110 ile ilgili görsel sonucu

Nokia 8110

Kızaklı telefon mekanizmasını bir kere daha gündeme getiren Nokia, 8110 ile anılarımızı yeniden hatırlatıyor. Tuşlu telefonlar konusunda devrime imza atan Nokia, bu cihaza 4 G desteği vermeyi de ihmal etmedi.

alcatel 2051d ile ilgili görsel sonucu

Alcatel 2051D

500 TL fiyat etiketine sahip cihaz, tuşlu olmasının yanında çift hatta sahip. Standart kalitede ekrana ve eski nesil tasarımla üretilen cihazda 2 MP arka kamera bulunuyor. 750 mAh bataryaya sahip akıllı telefonun Nokia’nın ürettiği tuşlu telefonlara göre geride kaldığı görülüyor.

qin1 ile ilgili görsel sonucu

Xiaomi Qin1

2018 yılında satış grafiklerinde ivme yakalamayı başaran Çinli üretici Xiaomi, Qin1 ile maziyi hatırlatıyor. Düz bir ekran tasarımı tercih eden firma, Qin1 ile 17 farklı dilde eş zamanlı çeviri yapabiliyor. Yapay zeka desteğiyle güçlendirilmiş Qin1, Türkiye’de henüz satılmıyor.

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2019, 18:11

YORUM EKLE

Popüler Haberler