Ağustos 2019 PlayStation Plus oyunları belli oldu

Ağustos 2019 PlayStation Plus oyunları belli oldu! Bir Afrika internet adresinde yayınlanan fotoğrafta PS Plus' ın Ağustos ayında ücretsiz erişime açacağı oyunlar açıklandı.

Ağustos 2019 PlayStation Plus oyunları belli oldu

PlayStation Plus sahibi kulanıcılar belirli bir ücret ödenmesi durumuyla kullanıcılarına birçok oyun oynama imkanı sağlıyor. PS Plus kullanıcılarının ise şu sıralar en çok merak ettiği şey Ağustos ayı ile birlikte hizmete sunulacak oyunların neler olduğu oldu.

PlayStation Plus 2019 Ağustos Oyunları Neler?

Henüz belirli olmayan Ağustos oyunları yapılan bir sızıntı sonrası ortaya çıktı. PS Plus kullanıcılarını ise en çok şaşırtan şey EA oyunları oldu. Paylaşıma açılacak olan oyunların ikisinin de EA yapımı olması kullanıcılara neden başka yapım olmuyor sorularını sordurdu. Yetkililerden herhangi bir açıklama henüz gelmemiş iken sızıntı Glitched Africa sitesinden duyuruldu.,

plus

Ağustos ayı ile birlikte ücretsiz olarak kullanıcılara sunulacak olan iki oyun ise Star Wars Battlefront 2 ve EA Sports UFC 3 oldu.

PS Plus sahibi olarak her ay ücretsiz oyunlar oynama şansı bulunan kullanıcılar bazı oyunların da demo ve beta sürümlerine ücretsiz ulaşma imkanı buluyor. Eşsiz oyun deneyimi sunan PS Plus kullanıcı sahiplerine oyunları diğer oyunculardan önce kullanma imkanı da sağlıyor.

PlayStation Plus’ın üyelik ücretleri 2019

3 ayrı ödeme seçeneği bulunan PS Plus üyelik ücretlerini dileyen istediği şekilde kullanıma sahip olabiliyor. O 3 seçenek şu şekilde:

  • 1 aylık üyelik: 23,99 TL
  • 3 aylık üyelik: 74,99 TL
  • 1 yıllık üyelik: 179,99 TL

PS Plus sahibi olmak isteyen kullanıcılar için 14 günlük ücretsiz deneme sürümü kullanıcı hizmetine sunuluyor.

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2019, 10:10

YORUM EKLE

Popüler Haberler