Android İşletim Sistemi Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

Android işletim sistemine sahip cihazlarda silinen fotoğrafları geri getirme işlemi ancak Google PlayStore mağazası üzerinden indirebileceğiniz uygulamalarla mümkündür. Kolay bir arayüz ile saniyeler içerisinde sildiğiniz fotoğrafları yeniden yükleyebilirsiniz.

Android İşletim Sistemi Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda IOS’ta olduğu gibi ‘’Son Silinenler’’ ekranı bulunmamaktadır. Apple iPhone’lerde yanlışlıkla bir görseli veya videoyu sildiğiniz zaman son silinenler sekmesinden yeniden getirebilirsiniz. Ancak Android cihazlarda silme işleminin geri alınabilmesi için uygulama yüklemeniz gerekmektedir.

Saniyeler İçinde Sildiğiniz Fotoğrafları Geri Getirebilirsiniz

Google PlayStore mağazasında yer alan DiskDigger photo recovery, DigDeep Image Recovery uygulamaları ile silinen fotoğrafları geri getirmeniz mümkün. Kolay bir arayüze sahip bu  programlar ile yanlışlıkla veya bilerek sildiğiniz ancak geri getirmek istediğiniz fotoğrafları yeniden getirebilmektesiniz. Samsung, Huawei, Casper vs. birçok akıllı telefon üreticisi Android işletim sistemi ile akıllı telefonlar üretmektedir. DiskDigger photo recovery ve DigDeep Image Recovery uygulamalarıyla silinenleri yeniden telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2019, 11:56

YORUM EKLE

Popüler Haberler