Android Opera VPN Tarayıcı Yayımlandı! Ücretsiz ve Hızlı Performans

Opera, bir süredir üzerinde çalıştığı VPN Opera uygulamasını Android cihazlar için kullanıma sundu. Uygulama ücretsiz olmakla birlikte hızlı bir performans sergiliyor.

Android Opera VPN Tarayıcı Yayımlandı! Ücretsiz ve Hızlı Performans

Gizlilik ve güvenlik tedbirlerine yoğunluk verildiği son aylarda milyonlarca kişi intenet güvenliğini sağlamak için VPN’lere başvurmaktadır. VPN’ler ile intenet kullanımınızı gizleyebilir, casusların sizi izlemesinin önüne geçebilirsiniz. Bu bağlamda çalışmalarına yoğunluk veren web tarayıcısı olarak Opera ücretsiz VPN hizmeti vermekteydi.

Aynı uygulamayı Android işletim sistemli cihazlara da getiren Opera, ücretsiz VPN tarayıcıyı kullanıma sundu. Beta sürümü şeklinde indirilebilen Opera VPN ücretsiz olmakla birlikte giriş istemiyor. Uygulama için hiçbir veri girmenize gerek kalmıyor ve sanal bölgeler olarak Avrupa, Amerika veya Asya’yı seçebilme fırsatı sunuyor.

İşletim Sistemi Koruması Sağlamıyor!

Opera VPN hızlı bir kullanım sunmasına rağmen sadece uygulama içi trafik verilerini koruyabilmektedir. Ancak cihazınızdaki bütün uygulamalar için geçerli bir trafik şifreleme sistemi için Opera VPN yeterli olmayacaktır.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2019, 00:38

YORUM EKLE

Popüler Haberler