App Store Kısa Süre İçin Ücretsiz Olan 4 Uygulaması! Bu Uygulamalar Kaçmaz!

Akıllı telefon kullanıcıları çoğu zaman belli başlı konular için uygulamalara ihtiyaç duyabiliyorlar. Kullanıcılar özellikle iPhone ve iPad’lere ücretsiz uygulama bulmakta zorlanabiliyorlar. Bu yazımızda iPhone ve iPad’ler için indirime girmiş dört uygulamayı sizler için araştırdık.

App Store Kısa Süre İçin Ücretsiz Olan 4 Uygulaması! Bu Uygulamalar Kaçmaz!

Polca – Retro Camera

Polca uygulaması fotoğraf çekmek isteyenler için ideal bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Polca sayesinde retro fotoğraf çekmek isteyenler basit ve kullanışlı bir uygulamaya sahip olacaklar. Polca’da 3 farklı çekim modu bulunuyor. Bu sayede istediğiniz fotoğraf karesini yakalayabilirsiniz. Fiyat sadece 1,99 TL.

Extreme Week Calendar

Bu uygulama sayesinde haftalık yapacağınız planlarınızı kaydedebilirsiniz. Gayet kullanışlı ve açık olan bu uygulama, günlük planlarınızı, haftalık ve aylık programlarınızı rahatlıkla tek bir yerde toplayabilirsiniz. Fiyat 12,99 TL.

Safety Photo + Video Gizleme

Bu uygulama özel ve gizli fotoğraflarınızı ve videolarınızı saklamanızı ve gizlemenizi sağlar. Sakladığınız görsellere şifre koymanızı sağlayan bu uygulama, telefonunuzu başkası aldığından özelinizi görmemesini sağlıyor. 12,99 TL.

AirDisk Pro

iPhone, iPad ya da iPod’larınızda bu uygulama sayesinde telefonunuzdaki belgeleri görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Fiyatı 12,99 TL.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2019, 13:12

YORUM EKLE

Popüler Haberler