Apple etkinliği Apple canlı yayını - iPhone 11 ve Apple Watch Lansmanı

Apple'nin uzunca bir süredir beklenen iPhone 11 ve Apple Watch lansmanı için gün geldi çattı. Apple etkinliği ile bu yıl bir ilk gerçekleştirilerek iPhone 11 ve yeni amiral gemilerini YouTube üzerinden yayınlayarak daha geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyor.

Apple etkinliği Apple canlı yayını - iPhone 11 ve Apple Watch Lansmanı

Apple, bu yıl teknoloji severlerin büyük bir merakla beklediği iPhone 11 ve Apple Watch Lansmanı’nı 10 Eylül Türkiye saatiyle saat 20.00’de başlatıyor. iPhone 11 lansmanını YouTube üzerinden canlı yayınlayacak Apple, bir lansmanını ilk kez YouTube üzerinden dünyaya tanıtmaya hazırlanıyor.

Dünya genelinde iPhone satışları büyük oranda düşen Apple, etkinliklerini daha önce canlı yayınla vermekteydi ancak bu yıl ilk kez YouTube üzerinden canlı yayınlayarak daha geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyor.

Hangi ürünler tanıtılacak?

Apple’nin iPhone 11 lansmanında bu akıllı telefona ek olarak iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max cihazlarını tanıtması bekleniyor. Teknoloji devinin Pro modellerde OLED, iPhone 11’de ise LCD ekran tercih edeceği iddia ediliyor. Apple, Pro modellerinde üçlü kamera donanımı tercih ederken iPhone 11’deyse çift kamera tercih ettiği öne sürülmeye başlandı.

Tanıtımı yapılacak diğer ürünler arasında ise yeni iPad Pro ve Apple Watch Series 5 olması bekleniyor.

Apple 10 Eylül etkinliği canlı yayın

Apple, iPhone 11 etkinliği https://www.youtube.com/watch?v=YUCUR0ML2Q4 adresinden canlı yayınla izlenebilecek.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2019, 01:55

YORUM EKLE

Popüler Haberler