Apple iPhone 11 Modeli İnternete Sızdı! iPhone 11 İle İlgili Son Gelişmeler!

Teknoloji devi Apple'nin yeni amiral gemisi Apple İphone 11 ilgili bilgiler internete sızdı. Merakla beklenen iPhone 11 ile ilgili sızdırılan son bilgiler haberimizde...

Apple iPhone 11 Modeli İnternete Sızdı! iPhone 11 İle İlgili Son Gelişmeler!

Geçtiğimiz yıl tanıttığı iPhone Xr, Xmax ve Xs modelleriyle dilediği satış grafiğini elde edemeyen Apple’nin yeni amiral gemisi gün yüzüne çıktı. Teknoloji devinin Eylül ayında tanıtmayı planladığı iddia edilen iPhone 11 ile ilgili detaylar sosyal medyada yankı uyandırdı.

Yeni amiral gemisiyle ilgili sızan bilgilere göre, firma iPhone 11’i 3 arka kamerayla piyasaya sürecek. iPhone 11’in çekim olarak profesyonel kameraları aratmayacak bir deneyim yaşatacağı iddia ediliyor. Üstelik cihazın son tanıttığı 3 modele göre en az yüzde 30 daha hızlı olacağı belirtiliyor.

Yeni Süper Hızlı Wi-Fi

Firmanın yeni amiral gemisinde süper hızlı Wi-Fi kullanacağı öğrenildi. Yapılan çalışmalarla yeni Wi-Fi’nin piyasadaki mevcut bütün akıllı telefonlardan en az yüzde 30 daha hızlı veri transferi sağlayacağı belirtiliyor. 

Ucuz iPhone SE 2 Tanıtılacak

Firmanın yeni ürettiği amiral gemileri dudak uçuklatan rakamları sebebiyle beklenen talebi görmedi. ABD merkezli akıllı telefon devi bunun için de daha uygun fiyatlarla satışa sunacağı iPhone SE 2’yi tanıtmaya hazırlanıyor. Firmanın özel modeli olarak dolaşıma girmesi beklenen yeni akıllı telefonla ilgili beklentilerin bir hayli yükseldiğini söylemek gerekiyor. İnce bir dış çerçeve ve çerçevesiz ekran tasarımına sahip olacağı tahmin edilen yeni akıllı telefonun yurtdışında 450 dolardan satılacağı tahmin ediliyor. Cihazın Türkiye’deki satış fiyatının ise ortalama olarak 4500-5000 TL olacağı ön görülüyor.

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2019, 14:44

YORUM EKLE