Apple Lansmanı OnePlus’ı Üzebilir

Teknoloji devi Apple, 30 Ekim günü iPad Pro lansmanını düzenleyecek. Aynı gün iddialı rakibi OnePlus 6T’de tanıtılacak. Apple’nin reklam başarısının OnePlus’u gölgeleyeceği iddia ediliyor.

Apple Lansmanı OnePlus’ı Üzebilir

En son tanıttığı amiral gemisiyle bütün dünyada yankı uyandıran OnePlus, yeni amiral gemisini tanıtmaya hazırlanıyor. Teknoloji severlerin büyük ilgiyle beklediği OnePlus 6T 30 Ekim günü tanıtılacak. Apple’ye gözdağı veren firma yine dikkatleri üzerine çekme hazırlığındayken, Apple’de 30 Ekim günü iPad Pro’yu tanıtacak.

OnePlus 6T cihazının sızan bilgilerinde amiral gemisinin bir hayli başarılı olacağı görülüyor. Tasarım açısından teknoloji devlerine fark yaratan Çinli üretici, büyük bir kampanya hazırlığında. Nitekim Apple ise dünya çapında daha büyük ilgi gördüğünden, OnePlus’un gölgede kalabileceği tartışması yapılıyor. Üstelik iki teknoloji devinin lansmanı da aynı şehirde tanıtılıyor.

OnePlus 65 Özellikleri Neler

Çinli üreticinin yeni amiral gemisi 6 GB ve 8 GB seçeneklerine sahip olacağı iddia ediliyor. Cihazın arka kısmında 12 ve 20 Megapiksel olmak üzere çift kamera mevcut. Ön tarafta ise beklenenin de üzerinde 25 Megapiksel kalitesinde bir kalite olacak. Modelin teknik özellikleri sızdırılmasına karşın henüz tasarımı konusunda bir bilgi mevcut değil. Ancak teknoloji yazarları telefonun tasarımının OnePlus 6’ya benzer olacağını tahmin ediyor.

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2018, 14:48

YORUM EKLE