Apple Lansmanında AirPower Tanıtılabilir

Apple’nin kablosuz şarj cihazı AirPower’in bu yıl sonuna kadar piyasaya sürüleceği iddia ediliyor. Ünlü analist Ming-Chi Kou, en geç 2019’un ilk 3 ayında AirPower’lerin dolaşıma sunulacağını söyledi.

Apple Lansmanında AirPower Tanıtılabilir

Dünyanın en ünlü akıllı telefon üreticisi Apple’ın, kablosuz şarj cihazlarını piyasaya sürmeye hazırlandığı iddia ediliyor. Firmanın 2019’un ilk üç ayına kadar geleceği söylenen AirPower’lerin iPad mini lansmanında tanıtılacağının kesinleştiği konuşuluyor. Bu kadar kesin konuşulmasının sebebi ise yorumun ünlü analist Min-Chi Kuo tarafından yapılması.

Ünlü analist şuana kadar yaptığı tahminlerle teknoloji severleri ciddi anlamda şaşırtmayı başarmıştır. Bundan önceki raporları baz alındığı zaman da Kuo’nun bu konuda doğru söylüyor olma ihtimalinin çok yüksek olduğu düşünülüyor. Kablosuz şarj cihazı AirPower’lar, 2017 yılında duyurulmuş ve telefon kullanıcılarında heyecan yaratmıştı.

Apple Kullanıcılarının En Büyük Düşmanı ‘’Şarj’’

Apple’ın özellikle de iPhone’larında şarj kullanıcılarda büyük sıkıntılara sebep olmakta. Pek çok Apple kullanıcısı dışarıya çıkarken yanına şarj aleti almak zorunda kalıyor. Bu soruna son vermek isteyen firma, kablosuz şarj özelliğini tanıttığında bütün ilgiyi üzerine toplamıştı. Üstelik sorun sadece iPhone modelleri için değil, diğer teknoloji devlerinde de mevcut. 2018 yılında tanıtılması beklenirken AirPower’in son lansmanda gündeme getirilmemesi büyük bir şaşkınlık yaratmıştı.

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2018, 12:41

YORUM EKLE