Apple yeni oyuncağını çıkarmaya hazırlanıyor! İPhone 11'de en dikkat çeken özellik ne olacak?

Apple, Eylül ayında piyasaya çıkaracağı yeni akıllı telefonunun iPhone 11 adıyla ve henüz kesinleşmesede Google Pixel telefonlarda bulunan Night Sight özelliği ile birlikte sunmaya hazırlanıyor.

Apple yeni oyuncağını çıkarmaya hazırlanıyor! İPhone 11'de en dikkat çeken özellik ne olacak?

Apple, Eylül ayında kullanıcılarına sunacağı yeni telefonları için geri sayıma başladı.iPhone XS serisinin ardından iPhone 11 adıyla gelmesi beklenen yeni Apple telefon serisinin de ise çok dikkat çeken bir özellik olacak. Google Pixel telefonlarda bulunan Night Sight özelliği ile sunulacak olan telefon iPhone'ların kaderini değiştireceği düşünülüyor. Peki nedir bu Night Sight özelliği?

Eklenilmesi kesinleşmeyen bu özel mod, Google Pixel telefonlarda bulunuyor. Bu özellik sayesinde yapay zeka, karanlık fotoğrafları düzenliyor ve ortaya çok daha iyi ve ışık almış görüntüler çıkarıyor. iPhone 11'e eklenilmesi düşünülen bu özel modun da gece çekimlerinde çok da başarılı sonuçlar elde edemeyen iPhone bu sonuçları değiştireceğe benziyor.

Yeni gece modu düşük ışık koşulları tespit edildiğinde otomatik olarak açılacak ve kullanıcıların manuel olarak etkinleştirmelerini sağlayacak özel bir mod olmayacak.

Apple’ın gece modunun iPhone XS ve iPhone XR gibi daha önce çıkarmış olduğu telefonlara güncelleme getirerek aktarıp aktarılmayacağı henüz belli değil. Çünkü yeni gece modu donanımsal ve aynı zamanda yazılımsal bir geliştirme de barındırabilir.

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2019, 14:47

YORUM EKLE

Popüler Haberler