Apple’nin Yeni Amiral Gemisi iPhone 7’den Çok Daha İyi Olacak

Teknoloji devleri arasında çok önemli bir konuma sahip olan ve dünyanın dört bir yanından büyük ilgi görülen Apple, bu yıl piyasaya süreceği iPhone 8’in iPhone 7’ye oranla çok daha hızlı şarj olacağı belirtildi;

Apple’nin Yeni Amiral Gemisi iPhone 7’den Çok Daha İyi Olacak
Eylül ayında tanıtılacağı belirtilen iPhone 8 ile büyük başarılar elde etme hazırlıkları yapan teknoloji devi Apple, diğer amiral gemilerine oranla daha başarılı özelliklerle piyasaya sürecek. Piyasaya sürdüğü akıllı cihazlarla milyonlarca teknoloji severin ilgi odağında olmayı başaran ve kullanıcılarının istekleri doğrultusunda yaptığı hizmetlerle çok büyük bir kitleye hitap eden firmanın yeni akıllı cihazının çok konuşulacağı tahmin ediliyor.
iPhone’nin 10. Yılına Özel Olacak
Bu yıl iPhone’nin 10. yılına özel olarak bir akıllı cihaz üreteceği tahmin edilen Apple’nin diğer teknoloji devlerine büyük bir fark atacağı konuşulmaya devam ediyor. Cihazı diğer akıllı cihazlara göre daha farklı bir tasarımla ve üstün özelliklerle piyasaya sürerek kullanıcılarının bütün beklentilerini tam anlamıyla karşılama hazırlığında olan firmanın aynı zamanda daha önce görülmeyen özelliklere de yer verebileceği belirtildi.
Geçtiğimiz aylarda teknoloji devinin kablosuz şarj aleti özelliğini kullanabileceği iddiaları mevcut iken şuanda ortaya atılan iddialarda bu cihazın çok daha hızlı bir şekilde şarj edilebileceği belirtildi. Akıllı telefon kullanıcılarının en çok şikayetçi olduğu konular arasında kısa vadede şarjın bitmesi yer alıyor. Bundan dolayı da kullanıcıların pek çoğu bu sorundan dolayı yanlarında şarj aletleri taşımaktalar veya mecburen gün içinde cihazı daha uzun ömürlü kullanabilmek için taşınabilir şarj cihazı taşımaktalar. Ancak firmanın hızlı şarj özelliğini devreye sokmasıyla birlikte teknoloji severlerin artık bu durumdan kurtulabileceği belirtiliyor.
Yeniden Çift Kamera Tercih Edebilir
iPhone 7 de çift kamera tercih ederek çok daha güzel fotoğraflar çekilebilmesini sağlayan ve özellikle de manzara fotoğrafları çekmeyi sevenlerin tercih ettiği akıllı cihazlar arasında ilk sıralarda yer alan bu özelliğin, yeni amiral gemisinde de bulunabileceği belirtilmekle birlikte aynı zamanda tasarım açısından da büyük yeniliklerle gelebileceği belirtiliyor. 
Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2017, 19:58

YORUM EKLE