Asus’tan 2019 İçin Erken Hamle

2019 yılı için hazırlıklarını son sürat sürdüren Asus, Zenfone M2 ve Max Pro M2 telefonları ile ilgili bilgiler sızmaya başladı. Teknoloji deviyle sızan bilgiler içeriğimizde yer aldı.

Asus’tan 2019 İçin Erken Hamle

Orta seviyede akıllı telefonlar üretmeye yoğunlaşan Asus, Zenfone Max serisini hazırladı. Bu akıllı telefon serisiyle ilgi toplamayı başaran firmanın yeni akıllı telefonları büyük bir merak konusu olmuştu. Firma, Asus Zenfone Max M2 ve Zenfone Max Pro M2 akıllı telefonlarının 2019 yılının başlarında tanıtılacağı iddia edildi.

Firmadan henüz bir açıklama gelmemesine karşın, yeni akıllı telefonlarda iPhone X tasarımının kullanılacağı öğrenildi. Ancak bu akılı telefonlarda daha dar bir çentik mevcut olacak ve cihazın çerçevesinin daha kalın olacağı görülüyor.

İki Farklı Modelle Kullanıcılarla Buluşacak

Firmanın Pro modelinde Snapdragon 660 Yonga çip set kullanılacağı öğrenildi. Max M2’de kullanılacak işlemci ise Snapdragon 636 olarak karşımıza çıkmakta. İki cihazın da ortak olduğu yön ise 2 farklı modelin çıkarılacağı ve RAM kapasitesinin eşit olması yönünde.

Her iki akıllı telefon da 4 GB ve 6 GB olmak üzere iki farklı RAM modeliyle satışa sunulacak. Max Pro M2’nin özellikle de telefonun bataryası konusunda dikkat çekeceği iddia ediliyor. Çünkü bu cihazda 5000 mAh batarya kapasitesi olacağı aktarılıyor.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2019, 14:12

YORUM EKLE

Popüler Haberler