Başkasının WhatsApp Mesajları Nasıl Okunur? Ebevyen Kontrolü!

İnternetteki tehlikelere karşı çocuklarını korumak isteyen veliler için WhatsApp ve telefonun dışardan kontrolü mümkün mü? Başkasının mesajlarını okumanızı sağlayan casusluk uygulamaları nelerdir? konularını merak içinde araştırıyorlar. İşte sizler için araştırdığımız konuya ait detaylar...

Başkasının WhatsApp Mesajları Nasıl Okunur? Ebevyen Kontrolü!

Geçtiğimiz yıllarda ortaya çıkan ve çocukları intihara sürükleyen Mavi Balina oyunu ile teknoloji dünyası savaş vermek istiyor. Akıllı telefon kullanımı oldukça küçük yaşlara inmesiyle birlikte ebeveynlerde WhatsApp kullanımını kontrol etmek istiyor.

Başkasının WhatsApp mesajlarının Okunması Mümkün mü?

mSpy adlı uygulama iPhone için en uygun casusluk uygulamasıdır. Bir kez yüklenmesi sonucu fark edilemeden kaydedilen telefonun bütün mesajlarını topluyor. Sadece WhatsApp ile yetinmeyip o telefona gelen her bilgiye ulaşmayı mümkün kılıyor. Ayrıca kontrol etmek istediğiniz telefonun iCloud şifresini bilmekteyseniz etkili bir çözüm olarak sunulmaktadır.

Bir diğer casusluk uygulaması ise Highster Mobile uygulamasıdır. Giriş kısmında ödenecek 69 dolarlık ücret dışında hiçbir bedel istemeyen uygulama eşanlı GPS takibiyle beraber telefonun içerisinde  ne var ne yok ulaşmanızı sağlamaktadır.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 23:09

YORUM EKLE

Popüler Haberler