Beta Sürümü Kullanıcıları Yordu

Apple'ın kısa bir süre önce iOS yazılımının yeni sürümünün betasını yayınlamasının ardından betanın güncel versiyonunda meydana gelen bir hata kullanıcıları rahatsız etti.

Beta Sürümü Kullanıcıları Yordu

Dünya teknoloji devi Apple, Eylül ayında tanıtacağı yeni cihazlarının keşfedilmesinden önce iOS yazılımının yeni sürümünü geliştiriciler ile buluşturdu. Geliştiriciler haricinde standart kullanıcılar için de aktif hale getirilen iOS 12'nin beta sürümü 11'inci versiyonuyla da yayınlandı ve özellikler keşfedilmeye devam ediyor. Ancak yayınlanan yeni versiyonda yaşanan bir sıkıntı tüm kullanıcıları rahatsız etti. iOS 12'nin 11'inci yeni versiyonunu indiren kullanıcılar ve daha önceki sürümlerden güncelleme yapmayan kullanıcıların ekranında sürekli olarak beliren "yeni sürümü indirin" bildirimi, yeni sürüm yüklemesi olmasa dahi çıkmaya devam ediyor.

APPLE'IN HABERİ VAR MI?

Apple firmasının merakla beklenen güncellemelerini kullanıma açacak olan iOS 12'nin son versiyonunda meydana gelen bu yazılım açığı ile ilgili olarak firmadan henüz bir açıklama gelmedi. iOS 12'yi test etmek üzere beta sürümü indirenler ise ortaya çıkan bu sorundan bir hayli muzdarip çünkü mesaj sürekli olarak çıkıyor. Beta kullanıcıları ortaya çıkan bu hatayı telefonlarının ana ekranında yer alan "Feedback" uygulaması aracılığıyla Apple'ın geliştiricilerine bildirebiliyorlar. 

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2018, 23:27

YORUM EKLE