Dacia Duster konsept tasarım görüntüleri ortaya çıktı!

Uzun zamandır üzerinde çalışılan Dacia Duster Konsept Fotoğrafları Ortaya Çıktı! Adeta filmlerdeki fantastik arabaları andıran Dacia Duster konsept fotoğrafları gören herkesin beğenisini kazandı. İşte o görüntüler…

Dacia Duster konsept tasarım görüntüleri ortaya çıktı!

Dacia Duster Konsept Fotoğrafları Ortaya Çıktı!

Artyom Trofimenko isimli tasarımcı  Dacia Duster’ı o kadar ilginç bir şekilde tasarladı ki, gören herkes arabayı tanıyamadı. Bilim Kurgu filmlerinden fırlamış gibi görünen araç tüm otomobil meraklılarının beğenisini topladı. Yeni makyajlı kasası ile dikkat çeken Dacia Duster’ın görüntüleri de sosyal medya üzerinde çok araştırıldı.

Aracın bu yeni tasarımının marka dahilinde devrimsel bir anlayış olabileceği düşünülüyor.

Önceki aracın tasarımı ile yeni aracın tasarımı arasında çok büyük farkların olması, Duster için farklı bir tasarımın tercih edildiğini ve belki de ilerleyen dönem içerisinde yine aynı şekilde farklı tasarımların deneneceği mesajını bizlere veriyor.

Görüntülerden de anlaşılabileceği gibi aracın dış tasarımının yanı sıra iç tasarımı da oldukça ilgi çekiyor. Kokpit bölümü uzay mekiği havasını bizlere veriyor.

Yeni Duster’ın bu tasarım ile gelmeyeceği aşikar, ancak bu tasarımın da markada bazı küçük izler bırakabileceğini düşünüyoruz.

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2019, 03:31

YORUM EKLE

Popüler Haberler