E-ticaret En Popüler Güvenilir 10 Çin Alışveriş Sitesi

Günümüzün gözde alışveriş yöntemi e-ticaret ve en popüler 10 Çinli siteyi haberimizde sizlere sunuyoruz.

E-ticaret En Popüler Güvenilir 10 Çin Alışveriş Sitesi

Dünyada hızla yaygınlaşan ve popüler kültür içinde hemen yer bulan elektronik ticarette Çinli firmaların hızlı yükselişi göze çarpıyor. Artık saatlerce avm gezmek istemeyip evden alışveriş yapmak isteyen insanların tercihleri e-ticareti büyük bir pazar haline getirdi.

En İyi ve Güvenilir Alışveriş Siteleri Hangileridir?

Uygun fiyatlar ve binlerce ürün portföyünün bulunduğu siteler arasında en iyi 10 Çinli şirketi sizler için derledik.

1) MiniInTheBox

Ürün portföyü en geniş olan e-ticaret sitesidir. Hem geniş kategori hem de ürün konusunda çok çeşitlilik sunan site Türkçe dili kullanımıyla da tüketiciye son derece yardımcı olmaktadır.

2) DealExtreme (DX)

2005 yılında kurulan DX, bu alanda kurulan ilk şirketlerden ve arama motorlarında en çok aranan site konumunda bulunuyor. 300 binden fazla ürünü tüketiciyle buluşturan DX en popüler uygulamalardan birisidir.

3) DHGate

Takı ve aksesuar alanında özel çeşitler sunan ve kadınlara yönelik birçok ilgi çekici ürün bulunduran DHGate kişisel tasarımlar yapmasının dışında kargolama süreci bakımından eleştirilere maruz kalmaktadır.

4) Zapals

Spesifik tasarım sitelerinden biri olan Zapals, teknolojik anlamda hemen hemen aradığınız ne varsa ulaşabileceğiniz bir sitedir. Her keseye uygun ürünler bulunduran sitenin ürün sayısı 1 milyonun üzerine çıktı.

5) Banggood

Amazon benzeri bir tasarım ve uygulamayla pazarda kendine yer etmeye çalışan Banggood.com teknolojik alanda her türlü ürüne erişim imkanı sağlamaktadır.

6) SammyDress

Giyim ve moda sektöründe kendini geliştiren Sammydress; bayan ve erkek giyim, ayakkabı, takı, kişisel bakım ürünlerinin bulunabileceği bir e-ticaret sitesidir. Ödeme konusunda oldukça avantaj sağlayan site kullanıcıları için oldukça ayrıcalıklı bir site sunmaktadır.

7) TinyDeal

Hemen hemen her ürüne ulaşım kolaylığında bulunan bir diğer sitede TinyDeal. Teknoloji, moda ve bir çok kategoride ürün fırsatlarısunmaktadır.

8) AliExpress

Herkes tarafından ismi en az bir kez duyulan AliExpress, sektörde lider birkaç siteden bir tanesidir. Ürün çeşitliliğiyle isminden söz ettiren Çinli site kargo süresi ve kargo seçenekleri açısından en iyisi olarak gösteriliyor.

9) Tmart

Ev, bahçe, dekorasyon, elektronik, kamp ürünleri ve oyuncak kategorisinde kolay sipariş ve teslimat yapan bir diğer e-ticaret sitesidir.

10) AliBaba

Ülkemize ulaşım konusunda farklılıklar yaratan AliBaba, en çok rağbet gören sitedir.Ayrıca, sitede açık arttırma özelliği dikkat geçmektedir ve toptan satış anlamında  kullanılan ilk sitedir.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 16:18

YORUM EKLE