Efsanevi dizi Breaking Bad resmi mobil oyunu Android için yayınlandı!

Emmy ödüllü Breaking Bad efsanesinin resmi mobil oyunu Android için yayınlandı. Ön siparişe açılan oyunun kısa süre içerisinde AppStore mağazasına da girmesi bekleniyor.

Efsanevi dizi Breaking Bad resmi mobil oyunu Android için yayınlandı!

Emmy ödülü kazanmaya layık görülen ve milyonlarca kişi tarafından izlenen Breaking Bad oyununun resmi mobil oyunu yayınlandı. Oyun, Breaking Bad: Criminal Elements ismiyle mağazaya girdi.

Yalnızca Android İçin Yayınlandı

Dünya tarihinin en iyi dizilerinden olarak nitelendirilen Breaking Bad’in mobil oyunu yalnızca Android mağazası için yayınlandı. Oyunda Dizinin efsanevi karakterleri Walter White ile Jessie Pinkman’ın yerine bu ikilinin altındaki bir suçlu yönetiliyor ve bir organize suç örgütü kuruluyor. Dizi yapımcılarının öncü olduğu bu oyunda diziden farklı bir hikaye söz konusu. Henüz yalnızca Android platformunda ön siparişe açılan oyun ücretsiz olarak indirilebiliyor. Ancak oyunda her bir öğe için 0.99 dolar ila 99.99 dolar arasında satın almalar olacak.

Kısa bir süre içerisinde AppStore mağazasına da girmesi beklenen oyunun PlayStation versiyonu için de çalışmaların başlatıldığı öğrenildi. Kulis bilgilerine göre oyun geliştiricileri oyunun VR versiyonu üzerinde çalışıyor.

 

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2019, 21:28

YORUM EKLE

Popüler Haberler