En Başarılı Amiral Gemisi Olmaya Aday

Teknoloji severlerin merakla beklediği OnePlus 6T nihayet gün yüzüne çıktı. Telefon demeye bin şahit amiral gemisi katili olarak nitelendirilen cihazın bütün detayları içeriğimizde.

En Başarılı Amiral Gemisi Olmaya Aday

OnePlus, yepyeni teknolojik özellikleri dünyanın karşısına çıkarıyor. Uzun süredir isminden söz ettirmeyi başaran firma OnePlus 6T’yi resmen görücüye çıkardı. Basına sızdırılan birtakım bilgilerle büyük bir ilgi uyandırmayı başaran firma, büyük bir yeniliğe imza atıyor.

Tasarım olarak diğer amiral gemilerine benzer nitelikte olan cihaz, 16 ve 20 MP olmak üzere iki arka kameraya sahip. Cihazda Apple’dakine benzer olarak Nightscape özelliği bulunuyor. Bu özellik gece modu özelliği olarak da geçiyor ve düşük ışık ile kullanıcının gözünü yormuyor.

En İyi Portre Fotoğrafları Çekebilirsiniz

Cihazın bir diğer devrim niteliğindeki özelliği ise Stüdyo Işığı özelliği. Ünlü bir fotoğrafçı tarafından geliştirildiği iddia edilen bu özellikle en iyi portre çekimlerini yakalayabilirsiniz. Tanıtımı yapılmasına rağmen akıllı telefonun ön kamerasıyla ilgili detay paylaşılmaması dikkatlerden kaçmadı.

Snapdragon Yonga 845’ten güç alan performans canavarı 8 GB Ram kapasitesine sahip. 3700 mAh batarya ile kullanıcıların uzun süreli kullanımına müsait bu cihazda ekrana gömülü parmak izi okuyucu mevcut. Üstelik üst düzey performans özelliklerine rağmen bu cihaz 549 dolardan başlayan fiyatlarla yurtdışında satılıyor.

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2018, 15:26

YORUM EKLE