En iyi Bluetooth Kulaklıklar - 2019 Bluetooth Kulaklık İncelemeleri

Akıllı cihazların vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan kulaklıklar; her yaştan insana hitap eden, kullanımı oldukça yaygın olan bir araçtır. Kulaklıklar model, çeşit, ses kalitesi bakımdan incelendiğinde birçok altenatifi vardır. Fakat bunların arasından en çok tercih edilen kablosuz kulaklıklardır. En iyi Bluetooth kulaklıklar hangileridir? Özellikleri nelerdir? Bluetooth Kulaklık İncelemeleri yazımızın devamında.

En iyi Bluetooth Kulaklıklar - 2019 Bluetooth Kulaklık İncelemeleri

Kulaklıklar model, çeşit, ses kalitesi bakımdan incelendiğinde birçok altenatifi vardır. Fakat bunların arasından en çok tercih edilen kablosuz kulaklıklardır.  Kullanım kolaylığı, taşınabilirliği bakımından diğerlerine nazaran oldukça büyük bir fark yaratmaktadır. Kablosuz kulaklıklar için bluetooth bağlantısı gerekmektedir.

En İyi Bluetooth Kulaklıklar Hangileridir? Özellikleri Nelerdir? 

AirPods 

Apple’ın iddialı olduğu bu model kulaklık, Siri desteği ile sunduğu üst seviye ses kalitesine sahip. 24 saate kadar kesintisiz kullanabileceğiniz bu kulaklık gürültü engelleme ve bas yükseltme özelliğine sahip. Aynı zamanda kulaklığı kulağınızdan çıkardığınızda müziği kesme özelliğini de taşıyor. Her ne kadar Apple cihazlarla birebir uyumlu bir kulaklık olsa da Android cihazlarda da kullanılabiliyor.

Samsung Gear IconX

Her ne kadar Apple kablosuz kulaklıkları ile rekabet içerisinde olsa da bu kulaklıkları Samsung dışında kullanmanız mümkün değil. Kulaklığın başlıca özellikleri ise haraket algılama sistemine sahip olması, koşu takip özelliği ve ses kalitesinin oldukça kaliteli olması  onu ön plana çıkarıyor. 

Sony WF-SP700N 

Tasarımı oldukça başarılı olan bu kulaklık aynı zamanda kulaklığın her iki tarafında da bulunan kontrol panelleriyle kullanıcıya büyük kolaylık sağlayan bir model. IPX4 sertifikasına sahip olan kulaklığın bas yükseltici ve yüksek ses kalitesi var. Sahip olduğu sertifika su ve tere dayanıklıdır. Bu kulaklığın tek kötü yanı ise batarya kapasitesinin diğer markalara göre yetersiz olması.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 23:15

YORUM EKLE