Facebook Messenger Üzerinden Para gönderme Gerçek Oluyor

En çok kullanılan ve en çok kişinin hesap açtığı Facebook Messenger üzerinden para göndermek artık hayal deil. Sosyal medya devi para transferine de el attı.

Facebook Messenger Üzerinden Para gönderme Gerçek Oluyor
Facebook websitesinin çok fazla kullanıldığını biliyoruz ve facebookta mesajlaşmak için bilgisayara gerek kalmadan telefona indirdiğimiz Facebook Messenger uygulamasıyla artık mesajlaşmak daha kolay. Facebook Messenger üzerinden Para gönderme de artık gerçekleşiyor.İnsanların arkadaşlarıyla ya da yeni tanışmak istediği birileriyle mesajlaştığı bazen kamera açtığı bu uygulama da artık para transferi de gerçekleşebiliyor.

Facebook 2004 tarihinden beri gündeme gelen ve hızla büyüyen bir sosyal sitedir. Bu sitede istediğiniz her şeyi paylaşmanız mümkündür.Herkesle mesajlaşabilir ve arkadaşlarınızı ekleyebilirsiniz. Telefonlarda facebook messenger uygulaması bulunmaktadır ve bu uygulamayla para göndermek çok yakında mümkün.

Ödemeler Nasıl Olacak?

Facebook messenger dan para gönderilebiliyor. En çok kullanılan ve milyonlarca kişinin içinde bulunduğu bu sosyal ağda para transferi yapılmaktadır. Bu para gönderme işlemini yapmak için arkadaşınızla konuşurken dolar işaretli ifadeyi tıklayıp pay tuşuna bastıktan sonra miktarı yazıp göndermeniz yeterli. Bunun uygulamaya ilk olarak Amerikada uygulanmaya başlayacak deneme süreci olumlu geçtikten sonra tüm dünyada kullanılacak.
Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2017, 23:55

YORUM EKLE